Суббота , 22 июня 2024
На замітку:
Головна / Вагітність і пологи / Чого слід остерігатись влітку майбутній матусі?
Вагітність влітку
Вагітність влітку

Чого слід остерігатись влітку майбутній матусі?

Здається літо, це найкраща пора для вагітності: багато вітамінів, тепло, є можливість носити легке взуття та одяг. Та насправді влітку набагато більше небезпек для майбутніх матусь, ніж у холодну пору року. Враховуючи, що я вже двічі мама, беру на себе сміливість попередити про 5 літніх небезпек для вагітних:)).

 1. ХАРЧОВІ ОТРУЄННЯ
  Харчове отруєння під час вагітності
  Харчове отруєння під час вагітності

Враховуючи, що мало хто з вагітних може контролювати свої бажання, що до їжі, вірогідність з’їсти свіжий салат чи фрукт (особливо це стосується персиків, абрикос, ягід) «приправлених» нітратами, дуже висока. Коли ти носиш дитя, ти хвилюєшся, стараєшся себе берегти. Але пройтись по ринку, коли вже так багато свіжих овочів, і дочекатись коли їх будуть продавати бабусі з городів, а не «тепличники» важко. ..

Крім цього, влітку зростає вірогідність отруїтися солодощами. Тістечка з кремом, шоколадне печиво і т.д краще не купувати. Дуже хочеться – спробуй приготувати сама.

Коли я була вагітна старшою донечкою, мені зовсім не можна було виходити гуляти…. Варто було побачити, що хтось щось їсть, тієї ж секунди мені хотілось цього ж … Здоровий глузд просто відключався… Мені до сліз хотілось морозива, хот-догів, шоколаду і інших не дуже корисних для вагітних продуктів. І я таки «дохотілась». Правда, це була домашня груша, та з’їла я її на «голодний шлунок»…. Інфекційної лікарні і плачевних наслідків довелось уникнути тільки тому, що знайома у жіночій консультації при пологовому будинку мені допомогла. Знаючи причину мене швидко неофіційно «прокапали»…. Тай я зразу ж звернулась, не стала лікуватись домашніми методами.

ПОРАДА:

Якщо дуже хочеться свіжих овочів чи фруктів не по сезону, старайся перш ніж їх їсти, замочити на 1-2 години у холодній воді і добре помити.

 1. ПІДВИЩЕНИЙ ТОКСИКОЗ
  Токсикоз влітку
  Токсикоз влітку

Вагітність влітку коли спека і всі потіють, а ще якщо приходиться їздити на міському транспорті — це справжнє випробування. Навіть якщо токсикоз вже минувся, то вірогідність, що тебе може знудити у будь-який момент дуже висока.

ПОРАДА:

Якщо до роботи (чи куди ти часто ходиш) не так далеко – ходи пішки. Не забувай з собою мати пляшку води і вологі серветки. Уникай великого скупчення людей.

 1. ЛЕГКО ПЕРЕГРІТИСЯ
  Тепловий удар під час вагітності
  Тепловий удар під час вагітності

Сонце – це взагалі не кращий друг вагітних жінок. Від нього треба ховатися під широкополими капелюшками і не забувати про спеціальну косметику для вагітних. Засмагати краще зранку і не довго. Ти можеш не помітити, як наступить обезводнення. Температура тіла вагітної, часто є підвищеною у нормальному стані. Перегрітися дуже легко. Знепритомніти навіть не вагітна людина у спеку може, а ти – майбутня матуся!

ПОРАДА:

Старайся менше гуляти у спеку. Ідеальними для прогулянок є ранішні години, до 11:00 і вечірні – після 17:00. Якщо ж уникнути тривалого перебування на сонці не можливо, заздалегідь продумай свій гардероб: одяг має бути легким, з натуральних тканин, максимально прикривати тіло від сонця. Ще раз нагадую про воду – вона має бути з тобою скрізь і завжди.

 1. ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ
  Пігментація у вагітних
  Пігментація у вагітних

Про спеціальну косметику для вагітних ти маєш подумати заздалегідь обов’язково. Пігментація, зазвичай, носить тимчасовий характер, але так хочеться влітку виглядати гарною, особливою коли ти носиш під серцем нове життя. Пігментні плями не додають впевненості….

ПОРАДА:

Якщо така проблема є, або ж у тебе схильність до пігментації обов’язково проконсультуйся з косметологом.

 1. РИЗИК ЗАХВОРІТИ НА ГРВІ
  ГРВІ у вагітних
  ГРВІ у вагітних

На вулиці спекотно, у приміщеннях – вітродуйки та кондиціонери… Що вже і говорити про нестерпне бажання кілограмами їсти морозиво запиваючи фруктовим коктейлем, бажано з льодом. Чи не так? Та пам’ятайте майбутні матусі, кожна додаткова таблетка, кожне перенесене захворювання, навіть банальна нежить, може мати дуже негативні наслідки для вас і для вашого малюка.

ПОРАДА

Будь обережна і перш ніж щось з’їсти, прокататися у тролейбусі 2 зупинки чи по засмагати, подумай двічі. Ти тепер відповідаєш не тільки за себе!

Читайте також

Що брати на пологи?

Що брати з собою на пологи?

Всю вагітність ти в очікуванні дива ходиш по дитячих магазинах готова скупити всі повзунки, сорочечки …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *