Понедельник , 15 июля 2024
На замітку:
Головна / Місто для дітей / Вінницькі дитячі медичні заклади / Дитячі лікарні Вінниці / Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня (стаття-відгук)
Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня
Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня

Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня (стаття-відгук)

Багато разів мені доводилося чути від мам не дуже схвальні відгуки про дитячу інфекційну лікарню у Вінниці. Дізнатися наскільки ж там «жахливо» довелося недавно. Далі, само собою, мій відгук про дитячу інфекційну лікарню Вінниці.

РІВЕНЬ ФАХІВЦІВ, СТАВЛЕННЯ

За дні, проведені в цьому відділенні, я волею випадку познайомилася з кількома лікарями. Як мені і сказала медсестра у приймальному відділенні – тут всі лікарі хороші.

Нашим лікуючим лікарем була Науменко Олена Миколаївна. В області інфекційних захворювань вона дуже хороший спеціаліст. Лікування було підібрано ефективне, малюкові дуже швидко стало легше. Нічого зайвого не призначала.

Всі призначення і результати аналізів детально роз’яснювалися, спокійно відповідала на запитання. Завжди усміхнена, і в цілому, дуже приємна людина.

МЕДПЕРСОНАЛ

Ось тут я хочу зробити акцент. Незважаючи на умови, що про них я напишу трохи нижче, медперсонал тут просто золотий!!! Так вийшло, що в короткий термін нам довелося порівняти дитячу обласну лікарню та інфекційну, так от, в інфекційній лікарні ми були довше. Там ніхто не хамить, не фиркає і не супиться, коли кличеш. Поставивши крапельницю дитині, медсестра не забуває про це, і приходить перевіряти досить часто. У цьому відділенні, моїй дитині двічі ставили катетер і брали кров з вени. Це було зроблено швидко. Ніхто його не катував 40 хвилин намагаючись намацати вену. Ставлення тут людське.

ПРО ГРОШІ….

При поступленні просять оплатити благодійний фонд – 100 грн. Усі ліки за свій рахунок. Але якщо чогось немає у вас, наприклад, вночі – у відділенні є все необхідне, щоб поставити крапельницю або зробити укол. Багато аналізів теж платні. Ну що поробиш, така у нас «безкоштовна» медицина…

УМОВИ ТА ХАРЧУВАННЯ

Так, умови, як для інфекційного відділення – погані. Навіть жахливі! В палатах по 5-7 ліжок (коли палата повна мам з дітьми виходить 14 людей, і, в основному, з різними інфекціями.

На великому пластиковому вікні цвіль. Не всі санітари миють, як годиться, а треба б…

На одну палату свій санвузол з ванною, унітазом і раковиною. Гаряча вода є цілодобово. Палати зобов’язують кварцювати і провітрювати хоча б два рази на добу.

Харчування не погане. Як для лікарні – готують смачно. Для мам дітей до 3-х років окреме меню.

На роздатці є холодильник, завжди можна взяти окропу або попросити щось розігріти.

Крім того, що в палатах діти з різними інфекціями, так ще й по коридору гуляють всі. Тобто приїхати з одним, а лікувати ще щось захворівши вже тут – норма. Таким чином ми потрапили з кишковою інфекцією, а вдобавок лікували пневмонію…

Цікаво, що щоранку по палатах робить обхід завідуюча і питає мам про побажання і скарги. У нашій палаті мам дратував скрегіт дверей, тумбочок і шафи. Сказали. Відразу ж прийшов майстер, все змазав і полагодив. Ось так ось.

Що ще написати? Є платні двомісні бокси 150-200 грн на добу. Там окремі санвузли, коридорчик. Як правило, вони завжди зайняті.

Дитячих ліжечок немає. Благо, хоч ліжка вже не савдеповські. Матраци жорсткуваті, але рівні.

Ось така у нас в місті обласна інфекційна лікарня. Бажаю вам ніколи туди не потрапляти!

Чекаю коментарів  і ваших відгуків!

Читайте також

Чек-лист дитячих розваг на червень у Вінниці

Літо у розпалі. Щоб емоцій було більше, а відпочинок активнішим зберігайте список розваг для дітей …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *