Понедельник , 27 мая 2024
На замітку:
Головна / Діти / Граємо разом: 9 рухливих ігор для дітей та дорослих
Ігри на природі
Ігри на природі

Граємо разом: 9 рухливих ігор для дітей та дорослих

На роботі стрес, вдома гаджети. Діти своє літо теж проводять в айфонах і планшетах.

Пора закінчувати з цим шкідливим заняттям, заодно посміятися і виплеснути енергію. Пора на природу! А щоб не провести час, нудно поїдаючи шашлик і дивлячись на нудні дерева, візьміть з собою список активних ігор для дітей і дорослих.

Квача-доганялки

Чи давно ви бігали за своєю дружиною (чоловіком)? Пам’ятаєте, чим закінчуються подібні ігри в романтичних іграх? Ось-ось. Гра проста і цікава. Діти, граючи з дорослими в доганялки весь час регочуть. Йде такий шалений обмін позитивною енергією, що хочеться літати.

Струмочок

Якщо компанія велика, цікаво пограти в «Струмочок». Пам’ятаєте правила гри? Нагадаємо: гравці розбиваються на пари, беруть один одного за руки і створюють «живий коридор». Хто залишився без пари або один бажаючий пробігає під ним і вибирає собі пару. Як тільки гравець вибрав собі партнера, бере його за руку і новостворена пара стає попереду всіх, а гравець,який  залишився один, шукає собі партнера.

Морська фігура замри …

Пам’ятаэте, цю цікаву гру? Один гравець вимовляє:

Море хвилюється раз

Море хвилюється два

Море хвилюється три

Морська фігура замри!

Решта гравців в цей час повинні придумати, яку саме «морську фігуру» вони будуть зображувати, і завмерти в вигляді морської зірки, дельфіна або іншого мешканця морів. Ведучий ж, має відгадати, що це за фігура.

Кольори

Всі гравці стають в лінію. Ведучий — до всіх спиною і називає якийсь колір. Гравці, на одязі яких є вказаний колір, роблять крок вперед, утворюючи лінію. Ті, хто залишився, повинні хитрістю перейти туди ж, а ведучий – завадити цьому. Кого він зловив — стає ведучим.

Їсти — не їсти

Напевно, всі грали в цю гру, коли були дітьми. Гравці кидають один одному м’яч і вимовляють назви різних предметів, у т.ч. їжі. Якщо предмет їстівний, то м’яч треба зловити, якщо ні- відбити.

Хованки

Я рахую до п’яти, не можу до десяти … Пам’ятаєте? Ваші діти грають в хованки? А ви з ними? Пора згадати, як це весело.

Тепло-холодно

Гравці ховають предмет, поки хтось один закриває очі. Потім словами «тепло-холодно» ведуть його до бажаного.

Пляшечка

Ні, це не та «пляшечка», про яку ви подумали спочатку. Хоча якщо в компанії тільки дорослі, то чому ні?

Для гри знаходимо пляшку. Кожен гравець пише на папері своє бажання. Всі листочки складаються в пляшку. Її обертають навколо себе і на кого вкаже, той дістає одне бажання і виконує його.

Запам’ятай

Команда стає в ряд. Один гравець закриває очі. Тим часом гравці міняються одягом, місцями, змінюють зачіски і т.д. Той, хто закривав очі, повинен вказати, що ж змінилося.

Пропонуйте свої ігри для відпочинку на природі і обов’язково діліться ідеями!

Читайте також

Вігвам замовити

Ігри з вігвамом

Попросила донечку підібрати мені список її улюблених ігр з вігвамом. І звичайно перша і найулюбленіша: …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *