Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Робота і саморозвиток / 9 років у «вільному польоті» і не жалкую
Фріланс
Фріланс

9 років у «вільному польоті» і не жалкую

Мене часто запитують знайомі: чим я займаюся. Для багатьох дивно, що людина може «сидіти вдома» і якимось чином заробляти. Тому цей пост саме для тих, кому не відомо, що таке фріланс.

Друзі, насправді фріланс це дуже круто. Хоча працювати на звичайній роботі з графіком з 9-18:00 набагато простіше…. Пізніше поясню, чому.

Отже, фрілансери – це люди, що у своїй роботі не прив’язані до постійного місця. За допомогою інтернету працювати  можна з будь-якої точки світу. Фріланс дуже поширений у творчих професіях та серед мам у декреті. Коли час є, знання є, або бажання вчитися новому, хочеться додатково заробити грошенят, то це дійсно вихід.

Як я потрапила у фріланс

Моя ситуація схожа на сотні чужих – я також пішла у фріланс у першому декреті одразу після університету. Малій було лише 2 місяці (а, це на хвилиночку, майже 9 років тому:)), коли я почала писати свої перші статті на продаж. Досвіду взагалі ніякого не було… Крім курсових робіт, завичайно:)

Вночі мала спала погано, я клала її поряд і друкувала… Спочатку для бірж. Пізніше, коли з’явилося портфоліо, для сайтів і компаній… Пробувала робити банери і логотипи, створювати сайти…

Не один раз мене «кидали», поки не навчилася працювати по передоплаті :)… Але це досвід, який робить мене такою як я є.

Чи працювала я довго на когось?

Два роки контент-менеджером на одній ІТ фірмі, 5 років співпрацювала з психологом із Казахстану. Ми розробляли для неї сайти, створювали сторінки у соцмережах і ще багато чого. Останніх пів року працювала в туристичній компанї на посаді SMM менеджера (ведення соцмереж). Зараз планую свій особистий проект.

Я є тою людиною, яка вважає що свою справу треба любити, це по-перше, а по-друге, у моїй роботі має бути творча сторона. В рутині довго працювати просто не можу.

Де можна знайти роботу починаючому фрілансеру?

Нарощувати портфоліо вважаю найкраще на біржах. У наступному пості обіцяю поділитися посиланнями на ті, з яких починала сама.

На початку посту я обіцяла розповісти, чому працювати у фрілансі важче. Але думаю тексту і так багато.  Розкажу іншим разом!

Що ти думаєш про фріланс? Хотілося б спробувати?

Читайте також

Як заробити в інтернеті?

Заробіток в інтернеті поступово набирає обертів. І якщо раніше він приносив нестабільний, нерегулярний заробіток, то …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *