Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Експерти / Педіатри, консультанти по ГВ / Педіатр, консультант по гв і доула у Вінниці: Тетяна Червяк
Педіатр, консультант по ГВ уВінниці
Педіатр, консультант по ГВ уВінниці

Педіатр, консультант по гв і доула у Вінниці: Тетяна Червяк

Тетяна Червяк – досвідчений лікар-педіатр. Працює в педіатричному відділенні №1 Центру матері та дитини у Вінниці. Веде практику як гомеопат, консультант по грудному годуванню, доула (супровід в пологах, післяпологове відновлення) у центрі «Родинна колисочка».

Консультації по телефону та у межах проекту «Сім’я VN» – безкоштовні.

Телефонуйте: 0630771343

Приєднуйтесь у соцмережах: VK і Facebook

One comment

  1. Хочу висловити щиру подяку лікарю Тетяні Червяк за допомогу в налагодженні ГВ, за високий професіоналізм і за таке потрібне жінці , яка нещодавно народила, чуйне, добре ставлення! Схиляюсь перед вами за вашу віддачу своїй справі!
    Коли в мене прибуло молоко і почався лактостаз, я була в відчаї , біль була нестерпна, здавалось, що боліло гірше, ніж під час народження. Я попросила подруг дати номер лікаря, подзвонила десь о 5 вечора і попросила приїхати до нас додому. Лікар приїхала одразу після роботи і пробула в нас до 12 ночі….Такого доброго, терпеливого, ніжного відношення від лікаря я не знала до вас ! Саме людське, співчутливе, добре відношення лікаря, щире бажання допомогти мене вразило до глибини душі! Який контраст в порівнянні з лікарями, які просто заробляють гроші….
    Бажаю вам мільйон благословінь за вашу допомогу і доброту, яку я з теплотою часто згадую , хоча моїй доньці скоро вже 5 років!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *