Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Діти / Дитячі кафе Вінниці
Дитячі кафе Вінниці
Дитячі кафе Вінниці

Дитячі кафе Вінниці

Як цікаво та весело проводити час з дітьми коли за вікном капризує погода? Можна щось творити вдома, можна дивитись мультики, відвідати цікаві місця Вінниці, а якщо хочеться погратись і смачно поїсти — у розпорядженні батьків дитячі кафе Вінниці.

Поки що, їх досить мало, та кожне з них заслуговує уваги.

ДИТЯЧА ПЛАНЕТА

Ігрові кафе Вінниці. Дитяча планета
Ігрові кафе Вінниці. Дитяча планета

Адреса: вул.. Келецька, 117 Б (Plaza Park)

Телефон: 0(800)303330

Сайт: dityacha-planeta.com

Не зовсім кафе, скоріше величезний ігровий комплекс для усієї сім’ї з кафе включно.  Тут і правда є чим зайнятись: батути, гірки, лабіринти, всілякі ігрові автомати, купа іграшок для дітей різного віку. Дуже зручно святкувати дитячі дні народження та інші свята. Можна замовити окремий «будиночок» або ж просто столик у зоні кафетерію. Готують досить смачно, але ціни трошки «кусаються». Тут можна замовити не тільки меню, але і аніматорів.

Ігрові кафе Вінниці. Дитяча планета
Ігрові кафе Вінниці. Дитяча планета
Ігрові кафе Вінниці. Дитяча планета
Ігрові кафе Вінниці. Дитяча планета

Не подобається, що на свято не можна замовити свій торт. Заборонено також з собою мати навіть пляшку води, не зважаючи на те що вхід платний. Нещодавно діти класом ходили туди замість планової екскурсії, воду брати не дозволили.

МЕГАМОША

Ігрові кафе Вінниці. Мегамоша
Ігрові кафе Вінниці. Мегамоша

Адреса: вул..600-річчя, 17 (ТРЦ Мегамолл)

Телефон: (0432) 50-88-55.

Сайт: megamoll.com.ua

Одне з перших ігрових кафе Вінниці. Поєднує два зали: для маленьких діток, і трохи старших. У залі для старших крім ігрового комплексу є батут. З цього ж приміщення відривається вид на каток.

Ігрові кафе Вінниці. Мегамоша
Ігрові кафе Вінниці. Мегамоша

Особисто мені тут подобається, особливо у будні дні, коли не людно. Можна спокійно попити каву, поки дитя виплескує свою енергію на гірках та батуті. Невеликі розміри ігрового кафе дозволяють з приглядати за дитиною сидячи за своїм столиком.

Меню тут досить просте, вважаю що для діток цілком підходить. Персонал привітний.

ДАСТОША

Ігрові кафе Вінниці. Дастоша
Ігрові кафе Вінниці. Дастоша

Адреса:просп.. Юності, 18 (ТРЦ Дастор)

Телефон: (0432) 52-54-94 

Сайт: dastor.vn.ua

Теж досить великий ігровий комплекс з кафе для діток. Є можливість і погратись, і пострибати на батутах, і стрімкі гірки викликають у дітей море позитивних емоцій. Також тут можна покататись на маленьких автомобілях. Подобається, що платний вхід на атракціони відділений від основного кафетерію і для малечі басейн з шарами та безпечні гойдалки розміщені у іншому кінці приміщення. Коли дітей багато, то доросліші не бігають там де повзає малеча. До речі, з цього боку кафе відкривається чудовий краєвид на Вишеньку.

Ігрові кафе Вінниці. Дастоша
Ігрові кафе Вінниці. Дастоша

У Дастоші, як і у всіх інших дитячих кафе Вінниці, можна замовляти всілякі урочистості для діток. Цікаво, що немає необхідності меню замовляти на перед і фіксовано оплачувати кожного гостя. Скільки б гостей ви не запросили, меню замовляєте на місці і оплачуєте по факту. Попередити необхідно тільки про кількість гостей, щоб персонал встиг сервірувати стіл і якщо хочете замовити торт.

Ціни доступні. Персонал – ввічливий. Нам тут також подобається.

ХАТАМАЛЯТА

Ігрові кафе Вінниці. Хатамалята
Ігрові кафе Вінниці. Хатамалята

Адреса: вул. Зодчих 9

Телефон: (068) 1617-333, (063) 6171-333

Це дитячий клуб-кафе з ігровою зоною. Окрім розваг, ігр, святкування різних урочистих подій, засновники кафетерію пропонують цікаві майстер-класи для діток та дорослих. Тут ви можете насолодитися смачною кухнею та відпочити всією сім’єю.

СОЛОДКА МРІЯ (біля ринку Урожай)

Адреса: вул.. Р.Скалецького, 15

Телефон:  (067) 582 3078

Це не зовсім ігрове кафе. Тут у затишному куточку розмістився невеличкий кафетерій «Солодка мрія» з павільйоном на свіжому повітрі, чудовий магазинчик з солодощами і відкрита ігрова площадка. Кожен день тут досить людно, багато діток та дорослих. Помітила, що контингент тут досить емоційний. Часто помічаю конфлікти між молодими мамусями та бабусями ))). Ми, коли буваємо у цьому районі міста, обов’язково заглядаємо випити молочного коктейлю чи просто погратися.

У кафе можна замовити свято, але приміщення досить маленьке. У закритому приміщенні, відпочиваючи від ігр дітки можуть подивитися мультфільм. У павільйоні просто посидіти і насолодитися гарним днем та позитивною атмосферою.

На жаль, про інші ігрові кафе Вінниці у мене інформації немає. Тож якщо володієте нею – діліться!

Гарного відпочинку влітку!

Читайте також

Вігвам замовити

Ігри з вігвамом

Попросила донечку підібрати мені список її улюблених ігр з вігвамом. І звичайно перша і найулюбленіша: …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *