Понедельник , 27 мая 2024
На замітку:
Головна / Бути жінкою / Три кроки у пошуку свого покликання

Три кроки у пошуку свого покликання

Вітаю!

Ну хіба це не чудово — цілий день безперервно і захоплено займатися улюбленою справою, та ще й отримувати за це гроші? Напевно, немає людини, яка б про це не мріяла.

Невеликий мозковий штурм допоможе вам виявити в собі таланти, які дозволять суттєво поповнити ваш бюджет.

Крок 1. Назвіть вашу пристрасть.

Можливо, ви відповісте на це питання без зволікання, так як пристрасть вашого життя всього одна. А може, вам доведеться поборотися з собою, розмірковуючи, яка саме пристрасть з усіх ваших пристрастей сама пристрасна. Або взагалі не знайдете відповіді на це питання, тому що у вас ніколи не було часу, щоб подумати про те, що вам подобається робити. В останньому, найважчому випадку, можуть допомогти такі запитання:

— яку частину дня ви найбільше любите і за що? Може бути, це ранкові процедури по догляду за собою, ви обожнюєте укладати волосся, або наносити макіяж? Або це вечірнє чаклунство на кухні над випічкою або екзотичним салатом? А може, вам подобається гуляти вночі і ловити фотоапаратом миті нічного життя міста?

Як знайти себе?
Як знайти себе?

— є (або були) у вас хобі, які вам подобаються, але якими ви не можете дозволити собі займатися (немає часу, місця, грошей)?
— про що ви любите читати або дивитися фільми? На яких інтернет-сайтах ви любите бувати?
— якщо б люди запитали вас — про що б ви могли їм розповідати з палаючими очима протягом цілого вечора?
Крок 2. Які інші навички у вас є?

У кожного з нас є якісь навички. Фахівцем світового масштабу можна бути тільки в якійсь окремій області, але це не заважає досить добре робити безліч інших речей. Випишіть на окремий аркуш все, чим ви володієте, що вмієте робити.

Може, у вас добре виходить викладати свої думки, переконувати людей? Ви володієте хорошим почуттям гумору або трохи малюєте? Все може стати в нагоді. Ваші уміння зовсім не обов’язково повинні бути унікальними, завдання — знайти найбільш корисну комбінацію навичок і розподілити їх найкращим чином для досягнення вашої мети.

Як ви можете об’єднати ваші навички для досягнення того, що ви задумали?

Мое покликання
Мое покликання

Крок 3. Чим ви можете допомогти іншим?

Гроші починаються в тому місці, де ваша пропозиція перетинається з потребами інших людей. Тут навіть не важливий підприємницький талант — потрібно просто знайти ту проблему, яку допоможе вирішити ваш продукт.

Ви вже рветеся в бій або вам потрібен ще час, щоб подумати? Ви можете відпрацьовувати ці три кроки стільки, скільки вам потрібно, поки ідея не дозріє повністю. Але ці три кроки дійсно можуть змінити ваше життя та наповнити його радісним змістом:

1. Як ви любите проводити час?

2. Які навички ви можете додати?

3. Як ваша пристрасть може допомогти іншим вирішити їх проблеми?

Діліться у коментарях вашими пристрастями та думками з цього приводу.

З Вами, як завжди, була Анна Р. До зустрічі!

Читайте також

#карантин2020

Як пережити карантин якщо ти мама

⠀Друзі, я знаю, що для багатьох з вас карантин не лише не додав вільного часу, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *