Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Місто для дітей / Вінницькі дитячі медичні заклади / Дитячі лікарні Вінниці / Вінницька дитяча обласна клінічна лікарня, відділення для немовлят (відгук)
Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня
Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня

Вінницька дитяча обласна клінічна лікарня, відділення для немовлят (відгук)

Дитячі лікарні Вінниці не погані. Кожна з них має плюси і мінуси, хороших фахівців і не дуже. Як і скрізь. У цій публікації поспішаю поділитися враженнями про дитячу обласну лікарню міста Вінниця, а саме про відділення для грудних дітей (від народження до 3-х років), куди нам нещодавно «пощастило» потрапити.

Отже, почну, мабуть, з найбільш важливого для кожного з батьків.

СТАВЛЕННЯ ФАХІВЦІВ ТА ЇХ РІВЕНЬ

Сумно, але ми «потрапили» на спеціаліста… Я навіть не знаю, як правильно висловитися… Доктор відверто ігнорувала нас практично весь період лікування. При чому, прийшли ми до неї «за рекомендацією»… і «подяку» вона отримала, як тільки ми поступили у відділення.

Призначення доктора нам не допомогло, оглянувши дитину, вона пішла й так, як це була п’ятниця, весь критичний період залишився на чергових лікарів. І це були дійсно хороші фахівці. Молоді, амбітні, терплячі. Три чергових доктора, що змінилися за вихідні, поставили мою дитину на ноги. Я не знаю їх імен, але дуже їм вдячна. Кожен з них приходив до маляті стільки, скільки було треба. Допомагали мені впоратися з моторошним стресом і редагували призначення відповідно до стану дитини, а не «за протоколом»…

Коли розпочався робочий тиждень, і наша доктор з’явилася – мені буквально доводилося просити оглянути мою дитину. Навіть під час обходу вона чомусь не заходила до нас в палату…

Я не буду називати її імені. Можливо, вона хороший спеціаліст, але … Дякую Богу, що все закінчилося швидко і ми вже вдома.

СТАВЛЕННЯ МЕДПЕРСОНАЛУ

Що стосується медперсоналу, то чи такі зміни нам попалися, чи то у всіх медсестер якісь проблеми, я не знаю… Грубі, похмурі, пирхають і їх весь час доводиться шукати, щоб крапельницю поправити або щось ще…

Маніпуляційні медсестри теж фахівці ще ті. Щоб взяти з вени кров моїй дитині кололи руку тричі. Я розумію, що це діти, вони лякаються, вени ховаються і т. д. АЛЕ ЦЕ ДІТИ! Маніпуляційний кабінет схожий на камеру тортур. 40 хвилин одна тримає, інша шпигає…. Як малюкам таке витримувати?

ХАРЧУВАННЯ ТА УМОВИ

Харчування не погане. Для годуючих мам додаткові смаколики (булочка, рибка, гарячий бутерброд). Шкода, немає дієтичного меню, зокрема безмолочного. Коли приносили молочне, особливо ввечері, мені доводилося годувати дитину заварними покупними кашами. В цьому немає нічого страшного для мене, але для мам у яких грошей немає, а рідня далеко (обласна лікарня ж), це проблема.

Що стосується побутових умов, то все непогано. Двомісні палати, з окремим санвузлом кожна (ванна, унітаз, раковина) і невеликим коридором. Є одна платна палата (100 грн на добу).

Є ліжка для мами і для дитини. Правда, дитячі ліжечка дуже глибокі, поручні на висоті не регулюються. Незручні.

Теплої води в палаті немає. Але можна набирати в санітарній кімнаті скільки завгодно цілодобово. Є тази, відра, черпаки.

Є кімната дитячого харчування, де можна підігріти їжу, закип’ятити чайник. На кухні є кілька холодильників.

Прибирання роблять раз-два на добу.

Що стосується медичних процедур, то графік жорсткий. Уколи і зважування проводять о 6 ранку і о 18-19:00 ввечері.

Коридори регулярно провітрюють і кварцують. Палати теж.

В цілому, умови не погані. Шкода, ставлення бажає чекати кращого.

Вразило ще ось що: у відділенні в буквальному сенсі немає медикаментів. У приймальному відділенні при вступі просять оплатити благодійний фонд 300 грн. Обіцяють, що ліки купувати не доведеться. Це брехня. Як тільки ви ввійдете в палату – вам принесуть список необхідного. З ліків ми не купували тільки антибіотик – він був присутній. Але ні шприців, ні крапельниць, ні фізрозчину або глюкози у них немає. Немає навіть пластиру…

Шість років тому мені зі старшою дитиною довелося лікуватися в цьому відділенні. Ставлення було зовсім інше… І з медикаментами проблем не було…

Ось такий відгук про вінницьку дитячу обласну лікарню, відділення для немовлят. В коментарях чекаю ваших відгуків, рекомендації та висловлювання.

І… Не потрапляйте туди! Всього доброго!

Читайте також

Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня

Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня (стаття-відгук)

Багато разів мені доводилося чути від мам не дуже схвальні відгуки про дитячу інфекційну лікарню …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *