Суббота , 22 июня 2024
На замітку:
Головна / Довідка / Фігурне катання для дітей у Вінниці

Фігурне катання для дітей у Вінниці

Фігурне катання – дуже красивий вид спорту, хоча і дуже небезпечний. Щоб досягти в ньому хороших результатів потрібно багато і інтенсивно працювати. Тут важлива витримка, інтерес, прагнення до лідерства. Ці якості в будь-якому спорті важливі, однак у фігурному катанні присутній ще і постійний ризик. Вибираючи для дитини спортивний напрямок, це важливо враховувати.

Для кого підходить фігурне катання?

Фігурне катання дуже добре підходить для рухливих, активних, нетерплячих дітей. Оптимальний вік дитини – 4-5 років. З першого дня так просто на ковзани не встати, тут необхідно набратися терпіння, і вже один цей фактор дозволяє прищепити маляті поняття про поступовість у досягненні мети. Не буває все і відразу – це дуже складно донести до дітей.

Фігурне катання для часто хворіючих дітей – панацея. Особливо, для астматиків, які хворіють бронхітами та ГРВІ. У прохолодному середовищі організм відмінно загартовується, тренується система дихання, кровообігу. Досягти таких результатів звичайним гартуванням значно важче.

Крім того, йде відмінне силове навантаження, розвивається гнучкість, координація, уважність.

Важливо розуміти, що для початку занять необхідно, щоб дитина була повністю здорова.

Фігурне катання у Вінниці

Про фігурне катання, як про популярний вид спорту у Вінниці, мало відомо. Якщо є бажання віддати дитину займатися, необхідно їздити, дзвонити, дізнаватися… Зацікавившись саме фігурним катанням, ми так і зробили.

ТЦ Мегамолл

Виявляється, в ТЦ Мегамолл є Школа фігурного катання. Але щоб туди потрапити, необхідно пройти підготовку. У даний момент набирається група дітей. Спочатку тренер в індивідуальному порядку ставить дитину на ковзани, якщо є бажання займатися далі – бере в групу. Коли з’являються стабільні результати – дитина може бути прийнятою до Школи фігурного катання у Вінниці.

Для всіх бажаючих спробувати малюка у фігурному катанні на катку у ТЙ Мегамолл,

номер телефону тренера Олександра: 0982244863

На даний момент тренування проводяться кожної неділі, початок о 8:00.

Льодовий клуб, парк ім. Горького

У клубі є постійно діюча секція фігурного катання. Набирають діток з 4-х до 14 років. Заснована секція ще в 2008 році.

Записатися можна по телефону: 096 684 85 46 Ірина Михайлівна.

Заняття в секції кожну суботу та неділю з 8:00 до 9:00 ранку.

Скільки коштує фігурне катання у Вінниці?

ТЦ Мегамолл

Перше заняття з тренером, коли він тільки ставить дитину на ковзани, коштує 150 грн. Крім оплати тренеру, необхідно заплатити за лід і прокат ковзанів – це по тарифу ковзанки за одну людину (ми платили 30 грн). Якщо ви (батьки) теж хочете покататися – то за себе платите окремо.

Кожне наступне індивідуальне заняття коштує 100 грн+лід. Коли дитина переходить безпосередньо до занять в групі, то одне тренування коштує 50 грн + лід, розбивається ціна на всю групу. Наприклад, одна година занять групою в неділю коштує 350 грн. У групі на даний час 7 діток. Виходить у сумі по 100 грн з кожного. Якщо дітей буде більше – відповідно, ціна – менше.

В загальному виходить 500 грн на місяць.

Льодовий клуб

Ціна занять з фігурного катання у Льодовому клубі значно нижче, порівняно з катком в Мегамолі. Одне тренування в секції коштує 50 грн. Індивідуальне катання — 60 грн+лід і прокат ковзанів.

Можливо, є ще тренери з фігурного катання у Вінниці, у мене поки інформації немає. Як тільки буде щось відомо – розміщу обов’язково.

Як одягнути дитину на тренування з фігурного катання?

Дуже важливо, щоб дитині було тепло, але одяг не повинен сковувати її рух. Оптимально одягнути бавовняну натільну білизну, можна термо. Зверху теплий светр під шию, зручні спортивні штани, можна утеплені, і вітровку або жилетку. Тонка шапочка і рукавички теж будуть до речі.

Чи потрібні нові ковзани?

Для перших занять нові ковзани не потрібні, можна взяти на прокат. Коли ви приймете остаточне рішення займатися фігурним катанням постійно – тоді і можна буде купити хороші ковзани.

На цьому про фігурне катанні у Вінниці все. Катайтеся на здоров’я!

Всього найкращого!

Читайте також

Що покласти до ланчбоксу школяра

Перекуси в школу: що покласти до ланчбоксу школяра?

Дитина проводить в школі близько п’яти годин на день, і вона не повинна бути там …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *