Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Бути жінкою / Відносини / Бій з самотністю для молодих мам

Бій з самотністю для молодих мам

Самотність до нас приходить у хвилини розпачу. Думаю, багатьом молодим мамам стан, коли не знаєш, з ким навіть поділиться своєю проблемою, досить знайомий. Десь прочитала: «Коли потрібна підтримка — ти нікому не потрібен, але насправді ти постійно нікому не потрібен, просто помічаєш це, тільки коли потрібна підтримка». Істина десь поруч …

Молодим мамам, як нікому знайомі ці почуття і переживання. Перші пів року мама тільки вчиться жити по-іншому. Депресивний пригнічений стан не розвіює навіть радість від народження маляти. Так, звичайно, гормони, те та се і т.п.

Проблема в тому, що життя кардинально змінилося. Жінка перестає жити для себе. Її головна турбота — дитина. До змін додаються постійні страхи за маля, недосипання, переживання. Здається, що життя біжить, а ти стоїш на місці, при чому в кімнаті з немитим посудом, в старій піжамі, і намагаєшся згадати — ти сьогодні вмивалася? Чи це було вчора?

У такі хвилини хочеться поплакати у когось рідного на плечі, згадати щось приємне, почути слова підтримки. Але, як правило, чоловік на роботі, мама далеко, подругам — не до тебе. А треба готувати вечерю, прати повзунки і так далі …

А треба бути сильною. Зрозуміє тільки така ж як ти … А може і не зрозуміє …

Дівчатка, давайте зберемо соплі, заспокоїмося, і подумаємо, як будемо жити далі! Все не так страшно, це просто самотність …

Знаходимо розвагу

Почитаємо. Ні не про правильне введення прикорму або щось подібне. А яскравий роман, про пригоди і пристрасть, про кохання.

Якщо читати немає ні часу, ні бажання, можна скачати собі новий альбом активної музики, і нарешті привести себе у порядок.

Подивися на себе в дзеркало. Ти красива. Ти заслуговуєш бути постійно доглянутою. Розплануйте графік догляду за собою. Це не складно. Приділяй собі в день 10 хвилин. Дуже скоро ти знову полюбиш своє відображення, повернеться колишня впевненість.

Ти часто кричиш на дитину і чоловіка? Боїшся, що чоловік знайде собі іншу, переживаєш, що розтовстіла. Звичайно, ці капризи нікому не подобаються, і тебе ніхто не розуміє.

Купи заспокійливе. Якщо груддю не годуєш — то вибери засіб, що не викликає сонливості. Якщо годуєш — порадься з лікарем. Повір — допоможе.

А секс?

Крім того, як у тебе з сексом? Немає часу і сил, чи не так? Чоловік майже не звертає уваги… А ти сама на себе б звернула увагу на таку втомлену, дратівливу і колючу? Отож бо й воно. Досить себе жаліти. Якщо дитина маленька – то спить досить багато (на жаль не завжди так….). Знайди час, прийми ванну хоча б 10 хвилин, випий кави і купи красиву білизну. Влаштуй чоловікові маленький сюрприз. Він зрадіє і тобі стане краще. Ось побачиш.

 Займися саморозвитком і спортом

Так, от не треба говорити, що часу в тебе немає ну зовсім. Як говоритися, відмовки, як і попа, є у кожного. Знайди те, що цікаво і час відразу ж знайдеться. Гімнастику, до речі можна робити разом з дитиною, відео уроків в мережі предостатньо.

Немає з ким поспілкуватися?

Так, подруги, особливо незаміжні, швиденько ретирувалися, як тільки у тебе з’явився малюк, а заміжніх, твого віку немає… Знайомся! Гуляєш з дитиною  — сама заведи розмову з іншою мамою. Якщо не знаєш з чого почати — зроби комплімент дитині і отримаєш однодумницю. Можна, звичайно, спілкуватися на форумах в Інтернеті, там одиноких матусь повно. Можеш навіть написати мені, я з радістю відповім. Але живе спілкування ніщо не замінить.

Ось бачиш, все не так страшно. Скоро малюк підросте, піде в садок, ти ще нудьгувати будеш за цим часом. Так що заспокойся і насолоджуйся.

Читайте також

Фріланс

9 років у «вільному польоті» і не жалкую

Мене часто запитують знайомі: чим я займаюся. Для багатьох дивно, що людина може «сидіти вдома» …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *