Воскресенье , 28 апреля 2024
На замітку:
Головна / Діти / Здоров'я дітей / Якщо у малюка… глисти!
Глисти у дітей
Глисти у дітей

Якщо у малюка… глисти!

Ви помітили, що дитина погано їсть, чухається в інтимному місці, повільно росте, з’явилися круги під очима? Але при цьому активна, і нічим не хвора на перший погляд? Є велика ймовірність того, що це глисти. Іноді симптомом появи глистів може стати і безпричинний сухий кашель. Не думайте, що це не небезпечно. Глисти відбирають імунітет у дитини.

Звідки взялись

Якщо ваш малюк часто грає в пісочницях, активно спілкується з іншими дітьми, грає з домашніми тваринами — то слід, хоча б раз на пів року, здавати аналіз на яйце глист. Досить часто результат негативний. Якщо ви все ж сумніваєтеся — перездайте аналіз. Найкраще, в платній лабораторії. Крім цього, педіатри рекомендують все ж проводити профілактику не менше ніж раз на рік.

Що робити?

У разі, якщо результат позитивний, лікар призначить відповідні ліки (найчастіше це Ворміл), сорбенти і біфідобактерії. Лікування та профілактику найкраще проводити навесні і восени. У цей період найбільша ймовірність позбутися від глистів повністю.

У домашніх умовах дуже добре допомагають гарбузове насіння, морква в сирому вигляді і вареному, чорнушка (зернинки), часник з молоком.

Рецептів є багато, але в домашніх умовах 100% позбавлення від глистів гарантувати ніщо не може. Найкраще проконсультуватися у лікаря, і можливо, поєднати ліки з народними рецептами.

Не забувайте, що профілактику і лікування слід проводити усією сім’єю. Якщо глисти є хоча б у одного члена сім’ї, то ймовірність зараження дуже висока. Через 2 тижні після прийому ліків процедуру необхідно повторити.

Якщо у вашого малюка виявили глисти, то весь одяг та білизну необхідно буде випрати та попрасувати незалежно від того чистий він чи брудний. Буває, що личинки зберігаються навіть на випраному, але не прасованому одязі. Слідкуйте, щоб малюк вчасно мив руки та не їв на вулиці.

Глисти – річ не приємна, але, дуже часто, саме вони є причиною частої захворюваності дітей, блідості, поганого апетиту, болі в животі.

Слідкуйте за своїм малюком і не хворійте.

Читайте також

Що покласти до ланчбоксу школяра

Перекуси в школу: що покласти до ланчбоксу школяра?

Дитина проводить в школі близько п’яти годин на день, і вона не повинна бути там …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *