Суббота , 22 июня 2024
На замітку:
Головна / Бути жінкою / 7 порад «починаючим» дружинам
Поради молодій дружині
Поради молодій дружині

7 порад «починаючим» дружинам

Бути дружиною не просто. Адже чоловіки, вони як діти, вимагають постійної уваги і похвальби, турботи та ласки. Намагаються бути головними скрізь і у всьому. Багато не помічають, забувають … Але вони нас люблять. Просто їх любов потрібно зрозуміти і зберегти.

Я теж дружина і мама. Хочу кожній «починаючій» дружині дати кілька порад. Користуватися ними чи ні — вирішувати вам.

1. Милі жіночки — посміхайтеся частіше. Від щирої посмішки уранці будь-який чоловік буде готовий на подвиг.

2. Не забувайте, тепер ви сім’я, і хто, як не ви, маєте бути опорою своєму чоловікові? Вірність, відданість — це ті риси, в яких чоловік сумніватися не повинен. У важку хвилину чоловік чекає від вас підтримки. Дайте ж йому це.

3.  Влада в будинку – тільки для чоловіка. Будьте мудрішими, поступіться верховенством чоловікові. Ви ні крапельки не програєте, якщо ваш чоловік буде відчувати себе найголовнішим. Пам’ятаєте стару приказку «Чоловік голова, а жінка шия …»

4.  Не погрожуйте, що підете від нього, і не маніпулюйте чоловіком. Всі проблеми і негаразди вирішуйте в колі сім’ї. Не слід «виносити сміття з хати», особливо в дім своїх батьків. Пора вирішувати самостійно свої проблеми.

5.  Запам’ятайте — на чоловіка кричати не можна, і, звичайно, не можна дозволяти йому кричати на вас. Якщо сварки не уникнути — то хоча б не кричіть у присутності дітей. Найвірнішим рішенням буде охолонути і спокійно поговорити.

6. Не намагайтеся змінити чоловіка «під себе». Коли ви його обирали в чоловіки, ви ж бачили в ньому тільки позитивні якості. Невже забули? Доведеться згадати. А недоліки є у всіх. Не варто ставити їх на передній план.

7. Намагайтеся не «пиляти» чоловіка по кожній дрібниці. Дійте навпаки — оточіть чоловіка ніжністю і ласкою. Навіть якщо він не правий, дайте йому час це усвідомити самому. Ще ніхто не домігся бажаного криками і докорами.

Як вже і писалося, використовувати ці поради чи ні – вирішувати вам. Мені особисто – допомагає.

Читайте цю статтю на російській мові тут.

 

Читайте також

#карантин2020

Як пережити карантин якщо ти мама

⠀Друзі, я знаю, що для багатьох з вас карантин не лише не додав вільного часу, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *