Среда , 29 ноября 2023
На замітку:
Головна / Бути жінкою / Красива та здорова / Навіщо вам ранкова пробіжка?
Ранкова пробіжка
Ранкова пробіжка

Навіщо вам ранкова пробіжка?

Природа з кожним днем радує теплом все більше і більше. Душа наповнюється позитивом, тіло — енергією. Справ за зиму накопичилося багато. Пора прокидатися: прибирати, худнути, приводити в порядок себе, будинок і справи. Адже скоро літо — пора відпусток. Значить, багато чого треба встигнути.
Ясна річ, стати «енерджайзером», після «зимової сплячки», не просто. Що може допомогти? Банально і просто — ранкова пробіжка.

Чи знаєте ви як пробіжка, особливо ранкова, впливає на організм?

Перші промені сонця заряджають енергією, легкий біг змушує кров бігти швидше, зміцнюючи стінки судин. При правильній пробіжці, навантаження йде на всі м’язи. Тому, саме пробіжка є найкращим способом зміцнити своє здоров’я, не витрачаючись на спортзали, і оптимально швидко привести в порядок фігуру і нерви.

Чому саме вранці?

Ранок — особливий час. Увечері, теж, звичайно, можна бігати, але це зовсім не те … Вечірня пробіжка покликана зняти напругу, розслабити. Пробіжка вранці заряджає енергією на весь день. Дозволяє зібратися з думками і зосередитися.
Ранкова пробіжка, крім того, що зміцнює здоров’я, робить нашу віру в себе теж міцніше. Дозволяє навчитися досягати мети, тренує силу волі.

Особистісний ріст і ранкова пробіжка

Для тих, хто дійсно хоче добитися чогось у житті, ранкова пробіжка — саме те. Здається, яке відношення пробіжка вранці має до, скажімо, бізнесу? А насправді дуже навіть значне. Ті, хто бігає вранці, стають міцнішими і тілом, і духом. Вони більш стійкі до стресів, їх не просто вивести з себе. Мало того, поєднати ранкову пробіжку можна з:
• плануванням справ
• вивченням іноземної мови
• прослуховуванням аудіокниг
Можна придумати ще багато чого, але краще всього вранці насолоджуватися природою, тоді гарний настрій забезпечено на цілий день.

З чого почати?

Виберіть оптимальний час для ранкової пробіжки і не проспіть! Вранці, зазвичай, сам собі знаходиш масу відмазок: погода не така, пізно ліг спати, взуття брудне і т.д.. Але варто вийти за поріг — як всі сумніви випаровуються, залишається тільки віра в себе і тверда впевненість: я все роблю вірно!

Не варто поспішати і відразу ж з порога бігти. Ваш організм повинен звикнути до температурного режиму. Спокійно пройдіться метрів 100-150. Потім легко починайте свій біг. Щоб дихання не збивалася, постарайтеся бігти так: два кроки вдих, два кроки видих. Відразу буде важко налаштувати темп, але через кілька днів, ви оціните цей метод по заслугах.

Де бігати?

Подалі від машин, людей і шуму. Оптимальний варіант — парк, ліс. Благо, в нашому місті (це стосується вінничан) таких місць достатньо. Якщо такої можливості немає — тоді стадіон, спортивний майданчик або просто вулиця, де немає сильного транспортного руху.
Не треба відразу ж ставити рекорд і намагатися бігти до знемоги. Почніть з 15 хвилин. Поступово додавайте по 2-5 хвилин. Організм спробує чинити опір — з’являться біль у горлі, слабкість, нежить, може заболіти у скронях, в боці і т.д. Не бійтеся. Це тимчасово. Якщо не кинете бігати вранці, то вже через кілька днів ці прояви нездоров’я зникнуть.

Як швидко схуднути бігаючи вранці?

Якщо ранкова пробіжка — це ваш спосіб схуднути, тоді перед пробіжкою проблемні ділянки (зазвичай це живіт, боки і сідниці) змастіть антицелюлітним гелем і обмотайте харчовою плівкою. Зверху дуже добре надіти бавовняну футболку і теплий пояс. Взагалі, щоб швидко схуднути бігаючи, треба одягатися тепло, не по погоді. Таким чином, ви будете більше потіти, значить швидше худнути. Пам’ятайте, що треба пити багато рідини. Після пробіжки душ — обов’язково. І це не тому, що піт має запах. (Хоча і це вагомий довід). Причина в тому, що з потом організм виділяє токсини. Якщо вони залишаться на шкірі, то потраплять назад у кров. Вам це потрібно?
Ще один, важливий чинник: при бігу активно худнути організм починає тільки після 20 хвилин занять. Отже бігати доведеться півгодини, не менше (звичайно поступово, не відразу).
Поєднувати біг з іншими фізичними навантаженнями чи ні — вирішувати вам. Але вже через тиждень таких тренувань ви побачите результат.

Як зробити біг вранці бажаним? Або як змусити себе бігати вранці?

У якому ви зараз стані? Ось я, наприклад, завжди хочу спати, виглядаю як «загнаний кінь», у мене накопичилася купа справ, які постійно доводиться налагоджувати через погане самопочуття, хоча взагалі я повністю здорова людина. І це далеко не все. За останній рік я стала важчою на 13 кг (скасувала грудне вигодовування, і ось результат). Це проблема. Я соромлюся себе. З’явилися комплекси і страшна невпевненість у собі. Список моїх особистих проблем, думаю, можна не продовжувати. Я вважаю, що ранкова пробіжка це те, що дозволить мені вивести себе зі стану «мертвої точки». Навіть не так, я не просто вважаю, я впевнена, так як практикую цей метод. Останній рік мені не вдавалося бігати вранці. Але зараз — це моя основна мета. Приєднуйтесь! Вам сподобається!

Читайте також

Ниркова коліка

Вінницька районна лікарня. Хірургія — відгук

Вже ж дуже хотілось мені щоб день народження було не таким, як у останні роки. …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *