Суббота , 22 июня 2024
На замітку:
Головна / Бути жінкою / Автоледі / Безпека і шпильки за кермом: чи є компроміс?
На шпильках за кермо
На шпильках за кермо

Безпека і шпильки за кермом: чи є компроміс?

ПРИВІТ УСІМ АВТОМАМАМ!

За вікном вже значно тепліше. Є бажання змінити звичні (для мене) кросівки на вишукані босоніжки на шпильці. Тому сьогодні піде розмова про те, як правильно водити автомобіль на високих підборах. Не знаю, як кому, а для мене це не дуже зручно. До того ж, як каже статистика, частою причиною ДТП є саме вони (улюблені шпильки!). То як же бути автоледі? 

МІНУСИ ВОДІННЯ ЗА КЕРМОМ НА ВИСОКИХ ПІДБОРАХ

1 (4)

Для початку відзначу мінуси водіння автомобіля на високих підборах. Щоб не бути баснословною, скажу, що багато залежить, власне, від конструкції автівки. Сучасні іномарки з автоматичною коробкою передач, пристосовані для цього значно краще, ніж вітчизняні авто на «механіці». Отже:

  1. Тоненька шпилька може легко застряти у коврику. Це є загрозою ДТП, крім того, пошкоджується як взуття, так і коврик.
  2. Широка платформа у дуеті з високим підбором не дозволяє у повній мірі відчувати педалі.
  3. Ніжки на високих підборах розташовуються у не зовсім правильному положенні. Як наслідок: додаткове напруження, біль. Вірогідність судороги.

А ЧИ Є ПЕРЕВАГИ?

Водіння на високих підборах
Водіння на високих підборах

Що ж, «мінусів» не так багато. Та що до «плюсів», їх ще менше. В основному на високих підборах водять автівки тільки жінки з великим досвідом і ті, яким так дійсно зручно. Деякі автоледі відмічають, що на високих підборах за кермом:

  • У них не затікають ніжки.
  • Вони не мислять себе взагалі без підборів, у тому числі за кермом (це звичка+досвід).
  • Це сексуально. Погодьтесь, жінка яка «випорхує» на шпильках з гарної автівки виглядає дуже ефектно!

З останнім пунктом (і практично тільки з ним) погоджуються і чоловіки!:)))

ДЕ Ж КОМПРОМІС?

Компроміс полягає у тому, що перш ніж взути шпильки, треба набратись досвіду. Це перше. Друге – чому саме шпилька? Є багато гарного взуття на широкому підборі висотою 6-7 см. Це чудова альтернатива. Такий каблук зломити і подерти буде набагато важче, і він не застряне…

Ще один варіант, це залишати у автомобілі змінну пару зручного взуття. Минулого року я так і робила: тапочки завжди були в авто. Але одного разу я …. забула перевзутись. І уявляєте картину: класичне плаття у дуеті зі спортивними тапками на святі Першого вересня?? Потім вирішила, що спортивний одяг і взуття для регулярної їзди за кермом це саме те. До тепер…

До речі, вже давно з’явилось оригінальне жіноче взуття-трансформер, яке за декілька секунд легко перетворити у актуальну на свій погляд пару. Хочеш — шпилька, хочеш — широкий каблук, або зовсім без нього. Думаю, це взуття майбутнього!)))1 (3)

ЯКЕ ЩЕ ВЗУТТЯ Є НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ЇЗДИ ЗА КЕРМОМ?

  • Це всілякі шльопанці. Влітку ніжка може потіти. Доля секунди і шльопанець вже треба шукати, він може зачепитися за коврик, або просто зіскользнути з ноги. Це ще небезпечніше ніж каблук. Варто замінити шльопанці на тонкі тапочки або ж легкі босоніжки.
  • Взуття на товстій платформі. Ну не можна добре відчувати педалі автомобіля, коли твоя нога знаходиться у 5 сантиметрах від, власне, педалі. Кажуть, що часто у екстрених ситуаціях жінки путають педалі газу та гальма. У такому взутті вірогідність таких випадків зростає у багато разів.1 (2)

БЗПЕКА – ГОЛОВНЕ!

Зараз я звертаюсь до автомам: перш ніж взутись у шикарні шпильки, подумайте про своїх маленьких пасажирів або тих, хто з нетерпінням вас буде чекати. І, може краще, все таки, вибрати зручнішу пару для ніжок?)).

А я мабуть, знову «закину» свої спортивні тапки до автівки. Нічого ж не заважає перш ніж «випорхнути» з автомобіля, швиденько перевзутись! (головне вчасно згадати!:))))

Вам бажаю гарного настрою та … бережіть себе!

З вами, як завжди, була Анна Р.

P.S

Чекаю ваших коментарів з приводу водіння за кермом на високих підборах!

І дивіться актуальне відео! Бувайте!

Читайте також

#карантин2020

Як пережити карантин якщо ти мама

⠀Друзі, я знаю, що для багатьох з вас карантин не лише не додав вільного часу, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *