Вторник , 5 декабря 2023
На замітку:
Вінницький пологовий будинок №1
Вінницький пологовий будинок №1

Вінницький пологовий будинок №1

Телефони і адреса:

+38 (0432) 51-12-63, (0432) 51-12-61 (жіноча консультація, реєстратура),

вул. Хмельницьке шосе, 98

Сайт пологового будинку: polbud1.vn.ua

Загальна інформація

Пологовий будинок №1 у Вінниці виправдовує свою позицію на всі 100%. Лікарі, мед. персонал — ставлення і професіоналізм на високому рівні. Тут ніхто не грубіянить, не вимагає за все платити, та є свої нюанси, як кажуть – всі ми люди, але, більшість дівчаток, які тут народжували – задоволені всім.

У складі пологового будинку:

— денний стаціонар (пологове відділення, відділення новонароджених, відділення патології вагітних, гінекологічне відділення, відділення інтенсивної терапії);

— лабораторія;

— жіноча консультація.

Розташування пологового будинку №1 у Вінниці

Знаходиться пологовий будинок №1 на околиці міста. Дістатися сюди, так як і звідси — дуже легко. Сама будівля оточена затишним сквериком, парканом. Нещодавно відремонтували відділення консультації. У приміщеннях тепло і чисто. До чистоти молодший мед. персонал дуже педантично ставиться.

Стан палат

Роддом №1
Роддом №1

Що стосується передпологових палат у пологовому будинку №1 у Вінниці, родових і післяродових – все чистенько і акуратно, відповідає сучасним вимогам. У передпологових є ліжко, шведська стінка, фітбол, спеціальний стілець для пологів. У деяких є ванна і туалет, в деяких тільки умивальник. Гінекологічне крісло для пологів знаходиться в окремому приміщенні. Тут же і все для огляду дитини.

Що чекає тебе після пологів?

Післяпологові палати у пологовому будинку №1 у Вінниці є платні і безкоштовні. Платні, звичайно, з усіма умовами: душ, туалет, телевізор, зручне ліжко. У звичайних і у платних палатах розміщують по дві людини. Ліжка у простих палатах звичайні. Є умивальник. Дуже великі вікна, світло і досить просторо. Душ і туалет в коридорі. Душова відкрита постійно. Тепла вода теж є завжди і у всіх палатах.

Взимку тут тепло і затишно. Влітку – жарко, але це нюанси.

Після пологів приходить лікар або дитяча медсестра (або разом). Оглядають ще раз малюка, показують матусі, як доглядати за шкірою новонародженого, як правильно підмити, як поміняти підгузник, як правильно прикласти до грудей і розповідають про майбутні щеплення, про те, як доглядати за пуповиною вдома і коли можна купати. Все спокійно і доступно.

Мимомволі порівнюю з районним пологовим будинком. Там ніхто нічого не пояснював. Дитинку дали, лікар при народженні оглянув — і все.

Відвідування, якщо немає ніякої небезпеки (грип, наприклад), дозволяють всім. Звичайно в масці, бахілах і халаті.

Страховка на пологи в пологовому будинку №1 Вінниці

Багатьох цікавить питання: скільки коштують пологи в першому пологовому будинку Вінниці? Обов’язковою умовою для породіль є страховка. Надає її страхова компанія Місто. Вартість страховки у 2019 році складає від 900 грн до 3950 грн. Що сюди входить та більш детальну інформацію можна почитати на сайті компанії.

Особисто я народжувала у вінницькому пологовому будику №1 в 2010, тоді страховка на пологи коштувала 350 грн. і покривала елементарні медикаменти, окремо купувала навіть рукавички лікарям.

Багато хто оформляє і страховий поліс при постановці на облік. В якійсь мірі це економить гроші – сюди входять всі затрати на аналізи, узд, кардіомонітори. Хтось вважає, що це новий вид заробітку.

Є думка, що до вагітних зі страховкою інше ставлення. Як на мене – це міф. Але буває всяке. Який відсоток за страховки мають лікарі і чи мають взагалі – не відомо.

Чи треба домовлятися про пологи у Вінниці в пологовому будинку №1?

Лікарі пологового будинку №!
Лікарі пологового будинку №!

Зазвичай, це мало практикується. Кілька років тому це суворо заборонили і зараз практикують тільки окремі люди.

Кожна бригада в пологовому будинку професійна. Вагітні їдуть сюди по швидкій або «своїм ходом», і залишаються задоволеними.

Особисто у мене пологи приймала прекрасний лікар: Лабастова Тетяна Валеріївна. Я їй дуже вдячна!

Народжувати у Вінницькому пологовому будинку №1 можна всім. Місце прописки не має значення. Для того щоб тут народжувати необхідно прийти на 36 тижні, оформити страховку і написати заяву.

А от вставати на облік дозволяють тільки міським матусям. Мотивують це тим, що міська влада не виділяє фінансування.

Народжувати саме тут чи ні – вирішувати тільки вам. Що брати з собою на пологи можна почитати у статті:

Почитати відгуки про вінницькі пологові будинки можна на російськомовній версії сайту у статті: «Роддомы Винницы» та тут у статті: «Пологові будинки Вінниці».

Легких пологів і здорових карапузів!

Читайте також

пологи у Вінниці

Вінницький районний пологовий будинок — опис, фото та особистий відгук

Адреса: Вінниця, Хмельницьке шосе., 92 Телефон: +380 (432) 51-11-80 Розташування вінницького районного пологового будинку і …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *