Вторник , 5 декабря 2023
На замітку:
Пологові будинки Вінниці
Пологові будинки Вінниці

Пологові будинки Вінниці

Давайте поговоримо про пологові будинки нашого міста. Плануючи свої пологи, я шукала таку інформацію, але нічого цінного не знайшла. Зараз я вже приблизно в курсі що де і як, але це вже завдяки спілкуванню з матусями, які народжували в різних пологових будинках, ніж Інтернету. (дуже багато відгуків про пологові будинки Вінниці є у російськомовній версії статті тут>>>)

Пологовий будинок № 1

Адреса: Хмельницьке шосе, 98
Тел: 51-12-63, 51-12-61 (жіноча консультація, реєстратура),  51-11-08 (приймальне відділення)

http://polbud1.vn.ua

Особисто мені — дуже сподобалося. Попередньо я не домовлялася. У процесі пологів змінилося 2 бригади медсестер і санітарок (почалося все в 8 вечора, а народила в 10 ранку). Лікарі та акушерки грамотні, досвідчені і дуже уважні. Ніхто на мене не кричав, всі говорили спокійно і терпляче. Хоч і мучилася всю ніч, лікарі заходили регулярно і акушерка теж.

Народжувала з чоловіком. Його теж постійно підбадьорювали і коли щось потрібно було, то звертались до нього, а не до мене, що було доцільно.

Палати чисті хоч і все стареньке було на той час. Є платні палати. Але всі 2-х місцеві. Я була у звичайній. Просторо, тепло, велике вікно. У палаті є умивальник і тепла вода постійно. Годують стерпно (та й після пологів не особливо то й будеш їсти, багато чого не можна).

До дітей ставляться дуже уважно. Педіатри теж досвідчені. У перші години після пологів до мене прийшла медсестричка, показала, як годувати, як мити і переодягати малу.

Відвідування обмежені, але дозволені. (Повинно бути змінне взуття і халат обов’язково).

В цілому все сподобалося. Може, у когось склалося інша думка — чекаю коментарів.

Пологовий будинок № 2

Адреса: просп. Коцюбинського, 50

Тел: 27-80-83

http://www.vinroddom.com.ua

У цілому, що стосується лікарів та персоналу — відгуки тільки позитивні. Але, є багато слів про те, що там ставлення таке: заплатив — отримаєш все найкраще, не заплатив — не отримаєш нічого.

Родзали є сімейні та індивідуальні (всього 6). Палати теж є і платні (індивідуальні з душем, телевізором, холодильником) і загальні.

Ще одна річ, яка коштує особливої уваги, це те — що там, за словами тих народжував в цьому році — прохідний двір. Входять всі, хто побажає, ніякої гігієни. Будь-хто може увійти в родзал або в палату. На мою думку, це не правильно. Але наскільки це правда — я не знаю. Чекаю коментарів від тих хто в цьому пологовому будинку народжував.

Пологовий будинок № 3

Адреса: вул. Маяковського 138 (Старе місто)
Тел: 68-70-10, 68-70-01, 68-72-62

Оснащений 2 великими і 2 малими операційними. 10 пологових залів, 2 з яких з душем і туалетом, передбачено сімейне перебування до пологів і в процесі.

10 післяпологових палат. 4 палати — поліпшеного планування.

Є реанімаційне відділення новонароджених, відділення патології новонароджених.

Негативних відгуків я просто не знайшла і не чула. Мені багато хто радив саме цей пологовий будинок. Говорять і лікарі та персонал дуже уважні.

(Якщо порівняти з самою лікарнею дитячою, яка знаходитися тут же (Центр матері та дитини), то різниця просто величезна (знаю тому що одного разу потрапила туди). У лікарні ніякої гігієни, панує хаос. Одним словом я б відділення для маленьких дітей назвала прохідним двором.)

Обласна лікарня ім. М. І. Пирогова, відділення патології вагітних

Адреса: вул. Пирогова, 46
Тел: 35-15-78 (не підтверджено)

Про «Пироговку» теж дуже багато різних думок. В основному, в цій лікарні народжують матусі з Вінницької області, або ті, хто лежить тут з патологією.

Оснащений пологовий будинок  повністю обладнаними пологовими залами. 1 операційна, 7 палат патології вагітних і 10 післяпологових палат (4 з яких платні, покращене планування).

Про лікарів багато позитивних відгуків. Про персонал — є і погане, і хороше.

Вінницький районний пологовий будинок

Адреса: Хмельницьке шосе, 96

Тел: 51-12-57

 У цьому пологовому будинку я народжувала сина у 2015 році. На той час були як плюси, так і мінуси. Особисто мої враження були спотворені жахливими штучно викликаними пологами.

Якщо об’єктивно, то тут чисто. Палати просторі, ліжка зручні. Персонал — адекватний. Лікарі… Я не хочу нікого образити. У мене народився здоровий хлопчик. Я теж дуже скоро забула всі страхіття. Так що і лікарям можна поставити плюс.

Більше інформації тут: Вінницький районний пологовий будинок: опис, фото та особистий відгук.

У всіх пологових будинках практикують і  рекомендують партнерські пологи (з чоловіком або іншим членом сім’ї, мама наприклад, чи сестра). По грошах — все індивідуально. Тим більше, що ціни щодня змінюються.

Де народжувати — вирішувати потрібно матусі самій. Краще всього якщо ви самі відвідайте передбачуваний пологовий будинок і оціните його по своїй шкалі переваг.

Що знайшла — написала. Чекаю коментарів і відгуків.

Читайте також

пологи у Вінниці

Вінницький районний пологовий будинок — опис, фото та особистий відгук

Адреса: Вінниця, Хмельницьке шосе., 92 Телефон: +380 (432) 51-11-80 Розташування вінницького районного пологового будинку і …

9 комментариев

 1. Наталія

  Народжувала 12.11.15 вночі.Дякую за гарне відношення Ігорю Михайловичу Лавровському,Голюк Тетяні Василівні.Велика вдячність Постановскій Тетяні Владиславівні — лікарю неонатологу.Усім дівчатам дитячої служби -ви найкращі.І моїй підтримці Інні Неживенко.Молодці.
  * А керівництву відділення хочу побажати почитати закони України(ви зрозуміли про що я).Псуєте враження і роботу інших працівників,а наглість не завжди друге щастя.

 2. Обох дітей народжувала у пологовому будинку #1 з різницею у 7,5 років(хоча стосунку до нього не маю).Першого разу порекомендували лікаря.Народжувала важко,лікарю дуже вдячна.З другою дитиною стояла на обліку у другому пологовому.Тиждень пролежала в патолології на 20 тижні.Для себе зробила висновок:тут народжувати не буду(причин кілька).Ближче до пологів порадившись з чоловіком вирішили народжувати знову у першому.Звернулись до того ж лікаря що й вперше.Він нас вже й не пам’ятав, але прийняв з розумінням.Вдруге народжувала з чоловіком.Все було по іншому.Пологи пройшли швидко і без ускладнень.Ми з чоловіком дуже вдячні завідувачу та усьму персоналу обсерваційного відділення за відношення і допомогу.

 3. Олександра

  стосовно пологового будинку на Старому місті. народжувала сесра передчасно, на восьмому місяці. у малого був інсульт під час пологів, а ці «професіонали» і не розледіли, відповідно і не лікували, і нам нічого не сказали. поставили діагноз «затримка розвитку». ми взнали лише через вісім місяців, коли зробили малому МРТ, і лише з того часу почали лікувати. зараз дитині 1 рік 9 місяців, сам не сидить, сам не ходить, ліва сторона малорухлива, судомлива: ручкою майже не користується, на ніжку стає погано. подивишся на дитину, і повбивати хочеться тих лікарів

 4. Катерина

  Народжувала вперше в ВМКПБ №1.Так склалась життєва ситуація,що я і мій чоловік обоє виросли в інтернаті, тому підтримки батьків в цей прекрасний, але не простий період чекати не було від кого.І як дивовижно іноді складається наша доля, що таку підтримку отримуєш від незнайомої людини.Такою людиною для нас виявився лікар Турчик Юрій Михайлович!!!Такого професійного, чуйного і відповідального лікаря я і не очікувала зустріти.Завжди буду дякувати Богу, що зустріла такого Лікаря!

 5. Народжувала першого сина у Обласній лікарні ім. М. І. Пирогова Відділення патології вагітних, персонал жахливий, ставлення ще гірше обзивали і кричали до мене при пологах, дитина померла по їх вині після чого усі мої документи вони заховали, по грошах мені пологи обійшлися в 5тис це із страховкою.
  Другого сина народжувала у Вінницькому районому пологовому будинку сподобалося все і персонал і ставлення взагалі все мене кесарили і все пройшло добре дякуючи лікарям обійшлося теж не дорого була у платній палаті це не дорого і зручно до мене зодити можна було усім, наступного разу знову ж туди піду, особливе велике дякую КУЦУЛІВСЬКОМУ ЮРІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ і анастазіологу це не просто лікарі а Боги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *