Четверг , 30 ноября 2023
На замітку:
Головна / Місто для дітей / Дитячі садочки Вінниці / Школа-сад при церкві св. Миколая

Школа-сад при церкві св. Миколая

Адреса: вул. Келецька, 59 А

Телефони: (067)5041596 или (0432) 43-79-70

Кілька років тому, коли я підбирала садочок для дочки, в полі мого зору потрапив садок-школа при ХрестоВоздвиженському Храмі св. Миколая (біля кінотеатру Мир). Ми жили поряд і відгуки про нього були дуже хороші.

За словами мам, в цьому садку була:

посилена підготовка дітей до школи;

дуже хороші і висококваліфіковані няні і вихователі;

не більше 15 дітей в одній групі;

5ти разове харчування.

Бачила, що від загального міського дитячого майданчика біля кінотеатру, забрали половину на майданчик для садка. Непогано облаштували його. Павільйон є, начебто, і гойдалки, лавочки.

До загальної освітньої програми діти вивчають православ’я, дітей навчають основним молитвам, вчать постам. Ну, як і водиться в церковних школах.

Все б нічого. Обговорювати тему вивчення православ’я не будемо, це особиста справа кожного. Але, було кілька нюансів, після розмови з завідуючою. Першийце вступний внесок. У 2013 році потрапити в садок при церкві св. Миколая коштувало 100 євро + необхідно було придбати канцтовари та іграшки.

Щомісячна плата за садок становила 1150 грн. Погодьтеся, три роки тому це була дуже пристойна сума. Для нас вона виявилася не підйомною, і розмова була закрита.Як ідуть справи заразне скажу. Незабаром планую навідатися туди і дізнатися, скільки ж коштує сьогодні потрапити в дитячий сад при церкві св. Миколая у Вінниці.

А що вам відомо про це садкушколі при ХрестоВоздвиженському Храмі св. Миколая у Вінниці? Можливо, Ваша дитина ходить туди? Дуже цікаво дізнатися думки мам, чиї діти відвідують школусад при Церкві св. Миколая.Всього доброго!

 

Читайте також

Приватні дитячі садочки Вінниці

Приватні садочки Вінниці

Для багатьох батьків приватний дитячий садок у Вінниці – це вихід з положення. Це дешевше …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *