Вторник , 5 декабря 2023
На замітку:
Головна / Діти / Здоров'я дітей / Медичні картки у міських поліклініках тепер будуть електронними!

Медичні картки у міських поліклініках тепер будуть електронними!

Як стало відомо від пресс-служби Вінницької міської ради, всі центри первинної медико-санітарної допомоги міста до кінця 2015 року перейдуть на електронну картку пацієнта. Вома міститиме всю інформацію про пацієнта – дані про реєстрацію, результати оглядів терапевтом та вузькими спеціалістами, лабораторні обстеження та різноманітні графічні дані (УЗД, рентген тощо).

На сьогоднішній день до поліклінік № 1, 2, 3, 5 та у муніципальному лікувально-діагностичному центрі вже проведено спеціальну мережу і закуплено та встановлено ліцензійне програмне забезпечення «Доктор Елекс». Здійснюється повне функціонування програмного комплексу і на дільницях сімейних лікарів при ЦПМСД № 1, 5 і 6 . Електронний запис пацієнтів до лікарів сімейної медицини та обробка документів по їх огляди ведуться в електронній формі. Для полегшення та прискорення обробки карток по закладах було імпортовано дані пацієнтів з баз даних «УкрМедСофт».

«За допомогою даного програмного комплексу проводиться обмін даними з діагностичним центром та амбулаторно-діагностичними відділеннями клінічних лікарень. Лікар, який направив пацієнта, може одразу після дослідження отримати результат, без очікування даних на паперових носіях. Особливо задоволені пацієнти можливістю попереднього запису на прийом до лікаря через мережу Інтернет», — розповідає директор департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович.

Електронні медичні картки у Вінниці
Електронні медичні картки у Вінниці

Всі медичні заклади, де вже встановили подібне програмне забезпечення,  об’єднані між собою за допомогою спецмережі, також лінію зв’язку під’єднано до департаменту охорони здоров’я міської ради і сервера. До кінця цього року заплановано повний перехід на електронні картки ще двох останніх Центрів первинної медико-санітарної допомоги (поліклінік)- №2 та №3.

 

Читайте також

Що покласти до ланчбоксу школяра

Перекуси в школу: що покласти до ланчбоксу школяра?

Дитина проводить в школі близько п’яти годин на день, і вона не повинна бути там …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *