Суббота , 22 июня 2024
На замітку:
Головна / Бути жінкою / 4 практичні та екологічні подарунки до 8 березня
Який подарунок вибрати на 8 березня
Який подарунок вибрати на 8 березня

4 практичні та екологічні подарунки до 8 березня

Люди більше радіють практичним подарункам. У світі поширюється тенденція дарувати корисні речі. І корисними вони можуть бути не тільки для власника, але і для природи. Пропоную кілька варіантів экоподарунків, які будуть до речі в будь-якій мамі і господині.

1.Лампочка з датчиком руху. Буде автоматично вмикатися і вимикатися, реагуючи на рух в приміщенні. Особливо це зручно в ванній, передпокої, туалеті і парадній. З нею не доведеться згадувати, чи не забули ви вимикати за собою світло, тікаючи на роботу, або турбуватися, що лампочка горить всю. Тим більше, це зручно з дітьми. Дошкільнята і найменші школярі, як правило, забувають вимикати за собою світло.

 

Лампочка з датчиком руху
Лампочка з датчиком руху

2.Антинакипний фільтр. Допоможе заощадити фінансові та природні ресурси, і захистить побутову техніку від накипу. Коли на тені приладу утворюються нерозчинні відкладення, йому потрібно все більше електроенергії, щоб нагріти воду. Кожен міліметр накипу підвищує витрати електроенергії до 10%. Тому важливо мати в будинку фільтр, який запобіжить появі сольових відкладень і видалить ті, що вже утворилися. Антинакипні фільтри діють на основі іонообмінної смоли і реагенту харчового класу, який не дає солям жорсткості кристалізуватися. Жорстка вода, яка є причиною утворення накипу, – проблема більшості регіонів України. Тому такий фільтр стане відмінним екологічним подарунком практично для кожної жінки, якій особливо часто приходиться мати справу з накипом.

Антинакипний фільтр
Антинакипний фільтр

3.Розумний квітковий горщик. Це пристрій припаде до душі не тільки завзятим садівникам, але і тим, хто вічно забуває доглядати за рослинами. Зайняті мами, наприклад. Розумний горщик автоматично поливає рослину і оснащений датчиками, що вимірюють вологість грунту, рівень освітлення та добрив. На основі отриманої інформації горщик дає поради по догляду за рослиною і повідомляє про його стан. Так що створити зелений куточок у себе вдома стане набагато простіше.

Розумний квітковий горщик
Розумний квітковий горщик

4.Акумулятор на сонячній батареї. Смартфон зазвичай розряджається в найбільш невідповідний момент. Вирішити цю проблему допоможе акумулятор, який заряджається від сонячного світла. Він може бути як автономним, так і вбудованим в предмет одягу або рюкзак. Це не просто зручна річ в дорозі або поході, але й прекрасний спосіб заощадити енергоресурси, використовуючи екологічну технологію.

Сонячна батарея
Сонячна батарея

Экоподарунки принесуть користь вашим коханим дружинам, мамам. Разом допоможуть дбати про довкілля і порадують кожного, хто хоче рухатися в ногу зі світовим трендом енергозбереження.

Читайте також

#карантин2020

Як пережити карантин якщо ти мама

⠀Друзі, я знаю, що для багатьох з вас карантин не лише не додав вільного часу, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *