Вторник , 5 декабря 2023
На замітку:
Головна / Довідка / 7 місць де варто сфотографуватися у Вінниці

7 місць де варто сфотографуватися у Вінниці

Вінниця – надзвичайне місто. Коли  я вперше сюди приїхала, багато років тому, то була вражена кількістю дерев, насаджень, річкою через центр міста. Можна сказати – це було кохання з першого погляду. З кожним роком наше місто (хоч я і не корінна вінничанка, та діти мої народились тут, тож вважаю це місто і своїм))), стає все кращим. Недарма, воно не вперше було визнано найкомфортнішим містом в Україні!

Якось у коментарях відвідувач сайту запропонував написати публікацію про те, де можна сфотографуватися у Вінниці. Враховуючи велику кількість парків та алей, як то кажуть, де не стань, скрізь вийде гарне фото. Але я все-таки, відібрала, на мою думку 7 найкращих місць для особистої фотосесії у Вінниці (у основному на фоні гарної природи).

  1. НАБЕРЕЖНА РОШЕН У ВІННИЦІnaberejna-roshen

Отже, перше місце очолює набережна. Гарні арки, річка, акуратні алейки, ну і само собою у теплий час року, вінницький фонтан – все це є неповторним фоном для креативного фото. Навіть аматори без особливих зусиль зможуть створити не аби яке фото.

До речі, у вечірній час, коли засвічуються вогні, фабрики Roshen, атмосфера стає романтичною та загадковою.

Якщо спустись до трапу з іншого боку мосту, то можна по фотографуватися на фоні парому.

  1. ЄВРОПЕЙСЬКА ПЛОЩАBACHNYA

Площа біля водонапірної башти у Вінниці – оригінальне і гарне місце для фото. Сама башта захоплює своїм величавим видом. Всередині розміщений музей присвячений воїнам-афганцям. Поряд невеличкий парк, багато металевих скульптур, кожна з яких має свою історію, квіти, невеличкий фонтан, Меморіал слави. Площа на перший погляд не велика, але саме сюди приїжджають фотографуватися молодожони, туристи, і просто любители фотографії.

  1. ПАРК ІМ.ГОРЬКОГОPARK-GORKOGO

Крім великої кількості дерев, та квітучих насаджень, парк зачаровує безліччю невеличких пам’ятників. У центрі парку знаходиться старовинний фонтан, який, нажаль не завжди працює, але його намагаються ремонтувати… Тут же є невеличкий зоопарк, безліч атракціонів для дітей та дорослих, безкоштовна дитяча площадка, літній театр, де часто можна насолодитися виступом  якоїсь музичної групи. До того ж, якщо ви вперше завітали до Вінниці, не забудьте сфотографуватися на фоні вхідної арки парку. Вона є одним із символів Вінниці.

Лебеді, та черепашки які живуть у невеличкому озері біля парку, і квіткова велика черепаха поруч — також заслуговують уваги гостей. Пройти мимо і не сфотографуватися – буде не розумно.

  1. ПЛОЩА БІЛЯ ВІННИЦЬКОГО УНІВЕРМАГУi_love_vennitsia

Після ремонту, площа перед Вінницьким універмагом стала ще однією родзинкою міста. Безліч невеличких фонтанчиків, вид на місто, і надпис, поруч з яким бажає сфотографуватися кожен прихильник міста Вінниці:

  1. НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ-САДИБА ІМ. ПИРОГОВАMUZEY-PIROGOVA

Музей відноситься до найважливіших об’єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі. Варто сказати, що тут неймовірно гарно і цікаво.

  1. ЗАМОК-ПАЛАЦ ГРОХОЛЬСЬКИХimage

Або ж Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр на П’ятничанах, бо саме цей медичний заклад розташувався на території замку. У самому замку розташовується адміністрація центру. Будівлю реставровано на сучасний маневр. Територію, а варто сказати, що це досить велика площа, підтримують у чистоті. Поряд парк, де багато кремезних старих дубів, ялин, та навіть яблунь. Враховуючи, що це історична споруда, і тут досить гарно – фотосесію можна організувати.

  1. ПАРК ДРУЖБИ НАРОДІВ і ВИШЕНСЬКЕ ОЗЕРОwpid-vishens-ke-ozero-u-m-st-v-nnicya_i_1

Озеро, що розмістилось у долині, серед дерев та будиночків ніби перлинка, яка так приваблює. Коли я була студенткою, то це місце було для мене найулюбленішим. Сюди ми з друзями ходили відпочити, поплавати (тоді це ще можна було), помріяти… Саме тут відбулось моє перше побачення з майбутнім чоловіком. І саме з цього місця у мене є безліч фотографій. Дивовижних фото. Дуже гарна панорама, пляж, багато блакитних ялин і квітів. Варто сказати, що у парку є тенісний корт. На озері можна поплавати на катамарані чи катері. Невеличкий місток через озеро з’єднує береги і дозволяє швидко добратися до садиби Пирогова, чи з Вишеньки на Електромережу.  А який тут захід сонця…. Просто неймовірний!

Це місця Вінниці у яких можна сфотографуватися на фоні гарної природи. Звичайно, будуть ще статті на тему архітектурних пам’ятників Вінниці, музеїв та ін.. Погодьтесь, смаки що до фото у всіх різні.

Тож у коментарях чекаю ваші пропозиції що до фото на природі у Вінниці і, звичайно, якщо вам стаття сподобалась – поділіться нею у соцмережах. Для вас це не важко, а мені – дуже приємно! Дякую!

Читайте також

Чек-лист дитячих розваг на червень у Вінниці

Літо у розпалі. Щоб емоцій було більше, а відпочинок активнішим зберігайте список розваг для дітей …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *