Суббота , 22 июня 2024
На замітку:
Головна / Місто для дітей / Дитячі садочки Вінниці / Садочок №61 м.Вінниці — мій власний відгук

Садочок №61 м.Вінниці — мій власний відгук

Давно обіцяла читачам написати про садочок № 61 у Вінниці. Це саме той садок, куди ходить моя донечка вже другий рік. Зауважу, перш ніж обрати перший навчальній заклад для своєї донечки я розглянула чимало варіантів. До уваги я брала все: відгуки мам про вихователів, місце розташування, харчування, режим та графік і т.д. Особливо важливою для мене була наявність хорошої огороди, на що є теж звертала особливу увагу.

ДНЗ №61 Вінниця
ДНЗ №61 Вінниця

Спочатку я побувала у садку найближчих до нас по розташуванню (район Вишенька). До вподоби мені були 46 ДНЗ та, власне, 61. Потім я побувала у декількох садочках, що знаходяться у центрі міста (там працює чоловік, щоб зручно було відвозити). Мене приємно вразило те, що завідуючі вишенських садочків були більш привітними, відкритими. Йшли на контакт.

Враховуючі всі мої вимоги, ми зупинилися на вінницькому садочку №61. Спочатку розкажу про завідуючу – Горенюк Гану Григорівну. Це жінка управлінець яких мало. Впевнена, в міру строга та вимоглива до своїх працівників. Ні про який хабар чи як це раніше називалось «благодійний внесок» мова не йшла. Навіть натяку на таке не було. На той час електронного запису ще не було. Необхідно було домовлятись своїми силами.

Прийшовши вперше до неї на співбесіду я відчула, що я хочу щоб моя дитина ходила саме сюди. Мені надали список документів, внесли у список кандидатів. Сказали зателефонувати через певний час. Це був початок весни, а я хотіла спробувати відвідувати садок як тільки стане доволі тепло. Донечці на той час було 2 рочки.

ДНЗ "Голубка"
ДНЗ «Голубка»

Зателефонувавши на початку травня, я дізналась, що ми ввійшли до списку і можемо проходити медогляд. Зібравши всі документи ми прийшли вперше в садок. Що сказати – звичайно, для донечки це було не звично. Ясельна група наша мала №2. Я прізвищ вихователів не пам’ятаю, ми ходили досить мало тоді, звуть їх Олеся Петрівна та Анна Василівна. Молоді, та дуже компетентні у своїй справі педагоги.

Звикали ми дуже важко. Про це я писала у своїх попередніх статтях. Але зараз, як кажуть, ттт, все в порядку. Донечка ходить туди з задоволенням. Поїздка на море та нові вихователі, нова група – все це пішло на користь.

Окремо хочу сказати про харчування – водо дійсно дуже гарне. Діти отримуюсь в повні мірі все необхідне: м’ясо, овочі, свіжі фрукти, молочні продукти. Режим хороший, графік занять відповідний до віку діток. Моя донечка почала нарешті спати на обід без сліз і вмовлянь.

Дитячий садок №61 відгуки
Дитячий садок №61 відгуки

Дуже гарно оформлена площадка для ігр. Багато простору, гарне озеленення. У самому приміщенні садка дуже багато кімнатних рослин. Вся територія садочку огороджена! Все надійно, що вселяє впевненість, що дитина не відійде і не зникне як це буває коли діток багато, а вихователька одна.

Дитячий садок 61
Дитячий садок 61

Приміщення садку світлі, щось відремонтовано силами батьків, щось – силою держави. В цілому враження позитивне.

На наступний рік нам обіцяють внести заняття з англійської мови та хореографію. Наші теперішні вихователі: Перката Світлана Володимирівна та Бондар Лариса Афанасіївна. Ці педагоги дійсно знають свою справу. Їхній підхід до виховання діток, до контакту з кожною дитиною (а їх у нашій групі 30), дійсно особливий. Я ними захоплююся!

Якому садочку віддати перевагу – вирішувати батькам індивідуально. Це не реклама садочка №61, це просто мій особистий відгук про роботу цього ДНЗ.

 

Читайте також

Приватні дитячі садочки Вінниці

Приватні садочки Вінниці

Для багатьох батьків приватний дитячий садок у Вінниці – це вихід з положення. Це дешевше …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *