Суббота , 20 апреля 2024
На замітку:
Головна / Діти / Виховання, дитяча психологія / Як привчити малюка до горщика? Власний досвід
Малюк і горщик
Малюк і горщик

Як привчити малюка до горщика? Власний досвід

Як привчити дитину до горщика? Як? Питають себе та інтернет матусі, змінюючи чергові мокрі штанята…

Ми теж зіткнулися з цим… Хоч і робили все можливе щоб уникнути проблеми…

З 3-х місяців я привчила доньку до висаджування. Тобто, кожен раз при зміні підгузника, я її тримала над тазом або унітазом. Можу сказати, що практично з того часу ми почали значно економити підгузки. Бували випадки, коли я не встигала, але вкрай рідко.
У 6 місяців донька почала сидіти, і почався процес освоєння горщика. З того часу вона знала, що це таке і для чого. АЛЕ, це нічого не дало. Якщо її посадити на горщик вона робить свої справи, але варто мені забутися, як вона пісяє собі, де попало…

Вирішення проблеми, як привчити дитину до горщика, прийшло не зразу. Вона не впиралась коли я її садила на горщик, але ентузіазму не проявляла. Я не підганяла. І це було правильно.

Коли донька навчилася трохи говорити, і я стала розуміти, що значить її мовою горщик — вона «по великому» завжди сама просилася. (До цього я розуміла, що вона хоче, по її виразу обличчя)). Але ось по маленькому ніяк у нас не виходило… Вона просилася, але не завжди.

Як я не пояснювала, як не показувала, нічого абсолютно не дало результату. Встигну посадити — чудово, не встигну — знову на підлозі калюжа.

Як привчити дитину до горщика
Як привчити дитину до горщика

І як ви думаєте, як ми навчилися? Час прийшов і все. Вона підросла, стала більше розуміти. Не дарма вчені довели, що дитина починає усвідомлювати, що потрібно потерпіти або попроситися, тільки після 1,5 року.

Їй було 1,7 коли вона сама стала проситись і трошки терпіти, якщо не було можливості. В 1,8 я вже спокійно водила її гуляти без підгузників і спала вона вже також без них.

Я багато історій про це чула і читала, і хочу сказати: матусі, ніколи не сваріть за це дитину. Знаю один випадок, коли за те, що малюк не просився, мама його била. Так от після цього, для своїх потреб дитина стала просто ховатись за шафу… І чого досягла мама?… Таких мам теж відлупцювати не завадило б…

Бережіть своїх крихіток. Любіть їх, будьте терплячими — і все буде добре!

Читайте також

Вігвам замовити

Ігри з вігвамом

Попросила донечку підібрати мені список її улюблених ігр з вігвамом. І звичайно перша і найулюбленіша: …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *