Пятница , 19 апреля 2024
На замітку:
Головна / Діти / Здоров'я дітей / Лікування алергії
Як вилікувати алергію?
Як вилікувати алергію?

Лікування алергії

Лікування алергії

Алергія  — це проблема, яка носить комплексний характер і потребує повного обстеження. Проблема алергічних проявів стосується не тільки імунітету, але й шлунково-кишкового тракту, способу життя, ендокринних процесів та навіть психологічного стану людини. Тільки зважаючи на усі ці фактори можна говорити про успішне лікування алергії.

Перша допомога при алергічній реакції (інтоксикації)

Алергічна реакція може виявитись раптово, неочікувано. У разі екстреного випадку рекомендується прийняти атигістамін, сорбенти та препарати кальцію. Не зайвим буде очистити кишечник клізмою.  Одразу збільшити кількість вживання води (до 45 мл на 1 кг ваги тіла поступово) та не затягувати з візитом до лікаря.

Лікування

Під наглядом лікаря при алергічних проявах рекомендується провести повну очистку шлунково-кишечного тракту, жовчного міхура, печінки, нирок. Виключити наявність глистів, інфекцій, бактерій та вірусів.

Для оптимізації травлення призначають курс гептопротектори та холеретики. Для очищення крові рекомендується збільшити вживання рідин, особливо добре пити узвар, відвар шипшини, настої та  чаї з меліси, кропу, ромашки.

Лікарі також рекомендують при гострих проявах алергії притримуватись дієтичного харчування. Необхідно обмежити вживання копчених, гострих, жирних та маринованих продуктів.

Недостаток певних ферментів також може викликати алергічну реакцію, тому якщо проблема саме у цьому, призначають курс певних ферментів.

Не слід зловживати антигістамінними препаратами. Адже гістаміни – це життєво необхідні біологічні речовини, що виробляє організм людини при вживанні певних продуктів. Дефіцит гістамінів призводить до запалення сосудів, знижує імунітет та підвищує ризик серцево-судинних захворювань.

Ще одним сучасним способом запобігання алергії є специфічна імунотерапія, або, як її ще називають, прививка від алергії. На справді це не прививка. Ціллю імунонізаціїї є привчання організму правильно «захищатись» від певного алергену.

Як запобігти сезонним алергічним проявам?

Якщо ви аллергік, і впевнені, що будете погано себе почувати в сезон цвітіння дерев, постарайтесь попередити алергію. Починайте профілактику за два-три місяці до періоду цвітіння. Для профілактики чудово підійдуть легкі антигістамінні чаї. Проведіть очистку печінки та кишечнику. Обов’язково під наглядом лікаря.

Чому мають місце повторні прояви алергічних реакцій?

Коли людина страждає на істину алергію, то запобігти повторним проявам можливо тільки після лікування. Коли ж це просто алергічні реакції, що повторюються час від часу, то причиною цьому є нездоровий спосіб життя і відсутність його корекції.

Читайте також

Що покласти до ланчбоксу школяра

Перекуси в школу: що покласти до ланчбоксу школяра?

Дитина проводить в школі близько п’яти годин на день, і вона не повинна бути там …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *