Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Діти / Здоров'я дітей / Як вибрати перше взуття для малюка?
Як вибрати перше взуття малюку?
Як вибрати перше взуття малюку?

Як вибрати перше взуття для малюка?

Ось ви й дочекалися! Ваш малюк самостійно стоїть, і вже дуже скоро, ви побачите його перші кроки (а може бути, вже побачили).

Це дуже важливий етап в житті вашої крихітки, так що наступним найважливішим питанням є вибір першого правильного взуття.

Я роблю на цьому акцент, тому що в останні роки актуальна проблема плоскостопості у дітей. Актуально будет знати, як вибрати перше взуття для малюка.

Читайте також: вправи

Фіксована п’ятка

Ніжка дитини ще не сформована. Для того щоб дитині було зручно робити перші кроки, і при цьому ніжка не постраждала, зверніть увагу на міцну фіксацію п’яти.

Вибирайте взуття з хорошою пряжкою, краще всього на липучці. Липучка дозволяє зафіксувати ніжку надійно і зручно.

Високий задник

Ще одна важлива деталь дитячого взуття, це високий, помірної жорсткості, задник. Він не в якому разі не повинен бути занадто м’яким і низьким. Оптимальний варіант — трошки вище щиколотки.

Устілка

Сучасні виробники дитячого взуття, що вже відомі своєю якістю ( наприклад Bartek, Antilopa, Picco і т.д) враховують анатомію ніжки дитини, і звичайно, все взуття йде з ортопедичною устілкою. Але, якщо у вас немає можливості купити відповідну модель, то на ортопедичну устілку гроші, думаю, знайдуться. Якщо ви не в курсі, то ортопедична устілка має форму правильної стопи. Тобто, зі спеціальним «горбиком» посередині. Що є профілактикою для плоскостопості і вальгусної стопи.

Носок

Купуючи перше взуття, неодмінно зверніть увагу на носок (це стосується сандаль). Він повинен бути закритим. Пізніше, коли ваш малюк підросте і буде впевнено бігати, зможете спробувати і відкритий носок.

Підошва

Увагу слід так само приділити і підошві. Вона, по-перше, не повинна бути слизькою. По-друге, повинен бути невеликий каблучок. І третє, вона не повинна бути м’якою. М’яка підошва приймає ту форму ноги, яка вже сформувалася і може завдати шкоди ніжці малюка. При покупці уточніть у продавця чи має взуття супінатор (внутрішня жорстка устілка, що не дозволяє розвиватися плоскостопості).

Матеріал

Звичайно, дитяче взуття має бути тільки з натуральних, екологічно чистих матеріалів. Не економте на першому взутті. Здоров’я дитини важливіше всього.

Що стосується примірки, то звичайно краще, якщо ви візьмете дитини собою і приміряєте взуття разом. Але якщо такої можливості немає, зміряйте ніжку сантиметром і при виборі врахуйте, що між великим пальчиком і носком має бути простір близько 1 сантиметра.

І ні в якому разі не купуйте взуття на виріст. Цим ви тільки нашкодите.

Читайте також

Що покласти до ланчбоксу школяра

Перекуси в школу: що покласти до ланчбоксу школяра?

Дитина проводить в школі близько п’яти годин на день, і вона не повинна бути там …

One comment

  1. Про здоров»я дитячих ніжок треба дбати ще змалку, дитина завжди має носити лише «правильне» взуття. Ми для синочка підібрали гарні і недорогі моделі Шалунішка. Вони допомагають правильному формуванню стопи і відповідають усім вимогам першого взуття для дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *