Суббота , 22 июня 2024
На замітку:
Головна / Мандри / Куди поїхати відпочивати навесні в Україні?
Куди поїхати на весні в Україні?
Куди поїхати на весні в Україні?

Куди поїхати відпочивати навесні в Україні?

Зима з холодами і хуртовинами позаду, а значить, саме час починати новий туристичний сезон. Куди поїхати відпочивати навесні в Україні 2017 року – це питання все частіше починають задавати любителі пригод. У публікації ТОП-5 місць, які можна відвідати мандрівниками, їздячи по нашій країні.

УКРАЇНСЬКА ВЕНЕЦІЯ

Дуже багато хто знає, що в Італії є унікальне місто на воді – Венеція. Але далеко не всі знають, що Венеція є і в Україні. Мова йде про місто Вилкове, яке розташоване на кордоні з Румунією. І відвідати це місце варто кожному українцю. Це унікальне місто з’явилося ще в середині 17 століття.

 

Тоді в нижній частині дельти ріки Дунай розселилися селяни донські і запорізькі козаки. Їх місце поселення було розташоване на низьких берегах, які частенько затоплювало водою. Так було прийнято рішення зміцнювати житло і будувати канали. І сьогодні вся стародавня частина міста знаходиться прямо на воді. Відвідавши Вилкове, ти можеш вдосталь наплаватися по каналах на українських гондолах або човнах. У цьому місті завжди раді туристам, тут є і кафе, і готелі, і розваги.

Куди поїхати весною в Україні? Вилково.
Куди поїхати весною в Україні? Вилково.

ШАРІВСЬКИЙ ЗАМОК (ХАРКІВ)

Відправитися відпочити можна і до східної частини України. В першу чергу, треба відвідати колишню столицю України – Харків. Що там можна побачити? В першу чергу, саме місто, його багатогранну архітектуру, а також Шарівський замок, який розташований неподалік від міста.

Куди поїхати весною в Україні? Шарівський замок.
Куди поїхати весною в Україні? Шарівський замок.

Мова йде про вишукану фамільну садибу. Замок названий ім’ям осавула Матвія Шарого. Там жив граф Ольховського, а після і багатий цукрозаводчик Леопольд Кеніг.

Чим цікавий замок? Він побудований в псевдоготичному стилі. В ньому є два поверхи, 26 кімнат, бібліотека, вестибюль і підвал. Кожному туристу обов’язково сподобаються і середньовічні вежі замку, і мальовничий парк маєтку. Вже цієї весни ти зможеш вдосталь помилуватися фонтанами та безліччю квітучих рослин.

ЗАМОК ПАЛАНОК (МУКАЧЕВО)

Це ще одне унікальне місце на Західній Україні. Цей замок гордо височить над містом на вулканічній горі. Свою назву він отримав від слова «паланка». Мова йде про дубовий частокіл, який служив однією з систем захисту міста.

Куди поїхати весною в Україні? Замок Паланок
Куди поїхати весною в Україні? Замок Паланок

Подивитися в замку справді є на що. Маєток складається з трьох частин і трьох терас. Тут є і Верхній замок XIV-XVI ст., Середній замок XVII ст. і Нижній замок XVII ст. І цілих 8 бастіонів XVII століття.

 ОСТРІВ ХОРТИЦЯ

Вирушаючи до Запоріжжя, всім туристам обов’язково треба відвідати острів з гордою назвою Хортиця. Це справжній пам’ятник історії часів Запорізької Січі. Хортиця унікальна своєю мальовничою природою, красою вод Дніпра, які омивають острів з двох сторін, високими скелями і піщаними берегами, і, звичайно ж, музеями тієї епохи, які зберігають багату експозицію минулого козаків.

Куди поїхати на весні в Україні? Острів Хортиця
Куди поїхати на весні в Україні? Острів Хортиця

ЛЬВІВ…

Навесні, коли так хочеться кохання, саме час відправитися в місто, яке носить співзвучне з цим поняттям назву. Почати знайомство зі Львовом варто з прогулянки по старій історичній частині міста і огляду визначних пам’яток. Обов’язково відвідай: площу «Ринок», Львівську ратушу, Високий замок, музей «Арсенал», музей-пивоварню, оперний театр.

Куди поїхати на весні в Україні? Львів
Куди поїхати на весні в Україні? Львів

І, звичайно ж, не забудь випити чашечку запашної кави в одній з численних кав’ярень Львова. Там подають воістину божественний напій!

Куди поїхати відпочивати навесні в Україні – вирішувати тобі. Сподіваюся, ці підказки тобі знадобляться!

Читайте також

Роздуми про турфірми Вінниці і не тільки…

Як ви проводите свої канікули? Збуваються плани? От у нас нічого не збувається. Навіть ще …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *