Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Бути жінкою / Красива та здорова / Як підбадьоритись після безсонної ночі?

Як підбадьоритись після безсонної ночі?

Відповідь на питання: «Як підбадьоритися після безсонної ночішукає багато людей. Студенти, «сови», люди, чия професія зобов’язує часто вночі не спати, і, звичайно ж, матусі немовлят. Це питання особливо актуальне, якщо мама працює вдома, а дитина ще дуже маленька і знаходиться  на грудному вигодовуванні. Кофеїн та інші енергетикикатегорично не можна. А що тоді можна? І чи варто?

Варто – якщо дуже треба! Бувають ситуації, коли виспатися після безсонної ночі просто немає можливостідитина вередує, а підмінити на пару годин нікому, або терміново треба щось зробити. Різні ситуації бувають. Що робити мамі?

  1. Вмитись холодною водою і випити 1-2 склянки прохолодної чистої води. Холодна вода бадьорить, але якщо ніч була важкоюбадьорості вистачить ненадовго.
  2. Активно порухатися, зробити гімнастику. Важко себе змусити, але якщо все-таки зібратися і хвилин 15 пострибати під активну музику (обов’язково треба спітніти) – сил додасться і настрій помітно покращиться.
  3. Контрастний душ. Якщо дозволяє обстановка, після гімнастики слід прийняти контрастний душ. Тоді припливу бадьорості і енергії напевно вистачить до вечора.
  4. Включити активну бадьору музику. Улюблена музика часто змушує нас «прокидатися». Напевно допоможе і після безсонної ночі. (Приміром, мені допомагає «включити мізки» легкий рок, навіть після тижня регулярних недосипів….)
  5. Прогулянка на свіжому повітрі. Якщо є можливість, збирайтеся і терміново йдіть гуляти. Бажано в парк або місце подалі від пилу і доріг. Дихайте рівно і глибоко. Можливо, на вулиці і дитина заспокоїться, засне, давши можливість, повернуться додому і трохи поспати.
  6. Якщо нічого не допомагає, спробуйте спати по 15-20 хвилин, або, в крайньому випадку, зробіть собі чашечку легкої кави. Тільки обов’язково натуральної, заварної, а не розчинної.

Ці шість порад, як підбадьоритися після безсонної ночі, найбільш дієві. Слід також зауважити, що заважають активному настрою щільний сніданок і гарячий душ. Краще поснідайте злаками і кисломолочними продуктами. В душі віддайте перевагу прохолодній воді. Безсонна ніч або хронічне недосипання призводить до значного зниження концентрації уваги і стресу, а це нам, молоді мами, ні до чого. Нам і так цього вистачає! Бережіть себе!

Читайте також

Ниркова коліка

Вінницька районна лікарня. Хірургія — відгук

Вже ж дуже хотілось мені щоб день народження було не таким, як у останні роки. …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *