Среда , 7 декабря 2022
На замітку:
Головна / Діти / Як вибрати коляску?

Як вибрати коляску?

Чекаючи появи малюка, кожна мама ходить по магазинах, вибираючи ліжечко, коляску, одяг, іграшки. Це природно і необхідно.

Серед усіх необхідних речей, коляска — предмет незамінний. Є, звичайно, думка, що природне виховання повинно проходити без коляски (манежу, ходунків і т.п.). Але, думаю, багато хто, в тому числі і я, не погодяться. Сучасній мамі без коляски обійтися неможливо!

По-перше, мамі після пологів, особливо складних чи кесаревого розтину, носити малюка на руках довго не можна. А гуляти треба. Свіже повітря необхідне як новонародженому, так і мамі.

По-друге, з коляскою можна піти за продуктами, не обтяжуючи себе важкими сумками.

По-третє, та що по-третє? Переваг безліч, їх не перерахувати. Давайте краще подумаємо, як вибрати коляску і що необхідно врахувати при цьому.

Отже, ви побачили в магазині чарівну колясочку. Все, вирішуєте Ви, купуємо. А тепер зупиніться. Зовнішній вигляд коляски не показник!

Звичайно, нам, мамам, це важливо. Але задумайтеся, хто буде найбільше гуляти з коляскою? Звичайно ж, ви. А тепер відкинемо в сторону емоції розчулення і включимо практичність.

Коляска повинна, в першу чергу, бути зручною для малюка. Люлька має бути оптимальної довжини. Зверніть увагу на матрац, якщо він є. Якщо ні — на підкладку. Вона повинна бути досить жорсткою, але не твердою.

Коляску краще купити одну, але розумну, ніж купувати літні, потім зимові варіанти. Благо, сьогодні на ринку вибір — шикарний. Є трансформери (натискаючи на кнопочки коляска легко переключається з положення лежачи, в сидячи), а є зі змінними сидіннями. Зазвичай в комплекті йде три елементи: люлька, літній варіант сидіння, і сидіння для автомобіля. Ті, що зі змінними сидіннями — дорожче, практично в два рази.

Замислюючись над питанням, як вибрати коляску – зверніть увагу на колеса.

Вони повинні бути середньої величини: так щоб не загрузнути в снігу і так, щоб не доводилося тягнути зайву вагу. Покриття коліс може бути гумовим або ж з іншого матеріалу, головне, не обрати пластик. Багато моделей колясок є  з колесами що накачуються, як у велосипеда. Перший час зручно, але потім доставляють масу незручностей. Не рекомендую.

Перед покупкою перевірте обов’язково стійкість, чи не перевертається  коляска. Щоб дитина, ледве нахилившись з коляски, не перевернула її.

Ще раджу перевірити довжину підніжки. Вона не має дуже короткою і повинна добре фіксуватися. Це вам знадобитися, коли малюк підросте (коли спить, щоб ніжки не звисали). Адже люльку ви вже заберете, скоріше за все.

Обов’язково зверніть увагу на ремені безпеки. Вони мають бути м’якими, щоб не терти малюка, і міцними. Після 6-7 місяців дітки дуже непосидючі)).

Особисто для себе, обов’язково спробуйте розвернути, покатати коляску, перемкнути режим ручки (ручка регулюється по висоті). Перевірте абсолютно всі функції коляски. Подивіться наскільки вона велика, якщо її скласти. Це стане в нагоді, якщо зберетеся кудись поїхати.

Ще рекомендую звернути увагу на гарантію. Мало що …

Якщо коляску вам планують подарувати родичі — то краще домовитися відразу: вибираєте ви самі, вони лише платять. Так буде краще для вас.

Ну, як би найважливіші моменти врахували. Якщо у вас є ще поради, як вибрати коляску — пишіть.

Читайте також

Вігвам замовити

Ігри з вігвамом

Попросила донечку підібрати мені список її улюблених ігр з вігвамом. І звичайно перша і найулюбленіша: …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *