Вторник , 28 мая 2024
На замітку:
Головна / Мандри / Неймовірна дружба людей та хижаків

Неймовірна дружба людей та хижаків

Я не маю можливості утримувати домашніх тварин. Поки що не маю … А от спостерігати за їх життям і в цілому за оточуючим нас тваринним світом мені дуже-дуже подобається.

Сьогодні натрапила в Інтернеті на статтю про надзвичайну дружбу хижаків і людей. Я в захваті і не могла не поділитися цим захопленням з вами, дорогі читачі.

Перший випадок, який привернув мою увагу, це дружба людини і акули. Один рибалка з Південної Австралії, на ім’я Арнольд Поінтер, врятував від загибелі в рибальських сітях білу акулу. З того часу пройшло близько двох років, а акула слідує за ним скрізь: куди рибалка на човні, туди і вона пливе.

Дружба акули та чоловіка
Дружба акули та чоловіка

Арнольд розповідає, що акула як би грає з ним, підпливає до човна, перевертається на спину, підставляючи живіт і шию для ласки, а, добившись бажаного, весело б’є по воді плавниками. Все це чудово, але рибалка скаржиться, що така дружба приносить збитки — акула лякає всю рибу, і улову немає.

Другий, не менш кумедний випадок — це дружба з полярною ведмедицею. Марк Еббот Думас — дресирувальник, який працював у різних голлівудських фільмах з тваринами. 16 років тому для чергової зйомки було потрібне полярне ведмежа. Його знайшли в одному із зоопарків і відтоді Марк не розлучається зі своєю подругою Ейджі (так звуть ведмедицю). Вони разом плавають, качаються по траві і обіймаються. Ведмедиця обожнює Марка і навіть ревнує його до жінок.

Дружба з полярною медведицею
Дружба з полярною медведицею

І ще один неймовірний випадок, тільки вже не про дружбу людини і хижака, а про дружбу між звірами — ведмедем, тигром і левом. Їх, ще зовсім малятками, конфіскували у браконьєрів і з тих пір «трійця» не розлучається. Вже 8 років вони живуть разом в одному з Американських зоопарків. Співробітники парку розповідають, що це просто дивно, спостерігати як тигр треться біля ведмедя як домашній кіт, а той, у свою чергу, обіймає його величезною лапою.

Дружба тварин
Дружба тварин

Тільки подумайте, якими відданими можуть бути навіть хижі звірі! Іноді, здається, що нам, людям, ще дуже далеко до них… Десь прочитала: «Літати, як птахи, ми навчились, плавати, як риби, ми також вміємо, залишилось навчитись жити, як люди…!»

Читайте також

Роздуми про турфірми Вінниці і не тільки…

Як ви проводите свої канікули? Збуваються плани? От у нас нічого не збувається. Навіть ще …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *