Пятница , 7 октября 2022
На замітку:
Головна / Діти / Виховання, дитяча психологія / 6 оригінальних сайтів з казками на українській мові
Казки на українській мові онлайн
Казки на українській мові онлайн

6 оригінальних сайтів з казками на українській мові

Доброго дня, мої читачі!

Поки канікули тривають хочеться про щось…. Чарівне! Наприклад про казки. Всі ми колись були дітьми і вірили у диво.

А що таке казка для дитини? Це і є чарівний світ, і приклад поведінки, урок різниці між добром та злом, фантазії, мрії, і ще багато, багато, чудового та гарного. Я вважаю, що батьки, особливо ті що дуже зайняті кожен день, просто зобов’язані читати своїм дітям казки на ніч. Це не просто корисно, це зближує, допомагає відчути малюку любов та  турботу.

У нашій сім’ї — це традиція. Спочатку я читала казки донечці. Без казки просто не можливо було вкласти спати. А тепер читаю казки обом діткам. Син так само уподобав казки на ніч і тепер без казочки сну немає.

У нас багато книжок. Та скільки б їх не було, і скільки б разів не читались, приходить час, коли хочеться чогось новенького. На допомогу приходить Інтернет.

Хто-то, а ми ще ті завсідники сайтів з казками. Тому ділюсь набутим.

САЙТИ З КАЗКАМИ НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ

1. Казка.ін 

kazka.in
kazka.in

Це один з найулюбленіших проектів з казками. Тут авторські роботи сучасних українських казкарів. Це оригінальні, захоплюючі історії та повчальні оповідання які можна читати он-лайн. Є також рубрика з аудіо казками та казки для дорослих.

2. OnlyArt

OnlyArt
OnlyArt

Це ще один, дуже великий портал з казками і не тільки. Тут є місце і поезії, і прозі, і цитатам. Дуже непогана збірка біографій. Є словник. Якщо не вдаватися у дрібниці, то це достойний портал для прихильників літератури.

3. Світ казок

Світа казок
Світа казок

Невеличкий, але достойний портал з українськими казками, віршиками, скоромовками, загадками.

4. Казкар

Казкар
Казкар

Ще один чудовий проект, який ми часто відвідуємо. Тут дуже багато українських казок та казок народів світу в українському перекладі. Переклад на українську не досконалий, але це авторам проекту можна пробачити. Вони проводять грандіозну роботу і за це їм велике Спасибі!

Також є досить багато легенд та медіатека, прислів’я, вірші, ігри, сценарії. Тут цікаво. Рекомендую!

5. Дерево казок

Дерево казок
Дерево казок

Чудовий сайт. Багато дуже українських народних казок та творінь сучасних авторів. Є безліч цікавих ігр та пазлів. Також є переклади авторів світу. Заходьте, не пожалкуєте.

6. Book4u

Українські казки
Українські казки

Справжній світ української казки! Автори добре попрацювали, і створили дійсно достойний проект. Тут приємно знаходитись, а ще приємніше читати, а також слухати (є рубрика з аудіо), українські казки,  яких тут дуже багато.

Я впевнена, якщо добре пошукати, то можна знайти ще багато вартих уваги сайтів з казками на українській мові. Це список джерел, якими користуємось ми. Тож їх я спокійно можу рекомендувати.

Якщо ви знайшли цікавий сайт з казками на українській мові – будь  ласка, діліться!

І ще одна дуже гарна ідея, коли вже нема що читати, а інтернет – не варіант, придумуйте власні казки. Це дуже захопливе заняття, повірте! Придумана разом з дитиною казка стане найулюбленішою і буде переказуватися ще багато поколінь!

На цій позитивній ноті я прощаюся з вами. І, звісно, чекаю посилання на відшукані вами корисні сайти.

Читайте також

Вігвам замовити

Ігри з вігвамом

Попросила донечку підібрати мені список її улюблених ігр з вігвамом. І звичайно перша і найулюбленіша: …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *