Вторник , 23 апреля 2024
На замітку:
Головна / Діти / Здоров'я дітей / Правила засмаги для найменших

Правила засмаги для найменших

Сонечко гріє все гарячіше, відпустка все ближче. Вже не терпиться скоріше залишити турботи і відпочивати, відпочивати, відпочивати! Про те, як вибрати сонцезахисний засіб для дитини, ми вже говорили. Тепер поговоримо про те, як правильно засмагати з дитиною.

11 правил засмаги для дітей

  1. До 3-років дітям не бажано знаходитися під впливом прямих сонячних променів.
  2. З 11 до 16 години дня ви не повинні знаходитися в зоні сонячної активності. У цей час сонце особливо шкідливе і небезпечне.
  3. Головний убір і сонцезахисні окуляри (за віком, звичайно) — це те, що повинно бути постійно з собою. Погода мінлива. Навіть якщо ви вийшли з дому, і було похмуро, не факт що через пів години погода не зміниться.
  4. Збираєтеся активно засмагати і купатися — використовуйте засоби захисту для шкіри з фактором не менше 30 для дорослого і не менше 50 для дитини. Вибирайте засіб стійкий до води і піску. Наносити захист треба кожні 2 години перебування на сонці.
  5. Не забувайте брати з собою на пляж змінний одяг. Після купання малюка необхідно відразу ж переодягнути в сухий одяг.
  6. Використовуйте сонцезахисні засоби не тільки коли збираєтеся на пляж. Дитина йде гуляти, грати, їде до бабусі — завжди сонцезахисний засіб треба наносити на відкриті ділянки шкіри!
  7. Голенькі малюки на пляжі це дуже мило. Але краще якщо шкіра дитини хоча б частково закрита. Трусики і майка або футболка повинні бути.
  8. Чим світліша шкіра і волосся дитини — тим більший ризик отримати опік або шкірне захворювання. Подбайте про захист особливо ретельно, якщо ваш малюк світленький.
  9. Регулярне  пиття — обов’язково!

10. Для зниження ризику розвитку шкірних захворювань намагайтеся вживати в їжу продукти багаті на бета-каротин: шпинат, морква, гарбуз, щавель, зелена цибуля, помідори, брокколі, грейпфрути, сливи, дині.

11. Якщо у вашого малюка багато родимок — не варто покладатися на засоби захисту від сонця на 100%. Краще одягніть дитину в легені штанці і сорочку. Вчені довели, що сонцезахисні засоби не захищають родимки від впливу УФ-променів.

Пам’ятайте, засмагати дуже корисно, але надмірна кількість ультрафіолетових променів — це небезпечно. Особливо для дітей. Меланома, рак шкіри, зміни пігментації та ін захворювання шкіри — це саме ті наслідки впливу ультрафіолету, які проявляються не відразу, а віці 19-20 років.

Будьте здоровими! Гарного відпочинку!

 

Читайте також

Що покласти до ланчбоксу школяра

Перекуси в школу: що покласти до ланчбоксу школяра?

Дитина проводить в школі близько п’яти годин на день, і вона не повинна бути там …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *