Пятница , 7 октября 2022
На замітку:
Головна / Діти / Виховання, дитяча психологія / Навіщо дівчинці бойове мистецтво?

Навіщо дівчинці бойове мистецтво?

Спорт потрібен всім діткам. Адже саме спорт розвиває витримку, дисциплінує, вчить ставити цілі і досягати їх. Питання тільки в тому, який з видів спорту обрати для своєї дитини. У цій статті ми поговоримо про бойові мистецтва, або, якщо бути точною, про бойове мистецтво для дівчинки. Чи потрібно дівчинці бойове мистецтво? Чи є ризик? Читайте далі.

Навіщо дівчинці бойове мистецтво?

З давніх часів вважалося, що дівчина, жінка — берегиня сімейного тепла. Вона повинна бути ніжною, турботливою, жіночною. Її справа, це домашні клопоти і діти, все інше — для сильної половини людства. Але чи так це сьогодні?

Картина сучасної жінки дуже сильно відрізняється від часів 19-20 століть. Мета сучасної молоді — самореалізація, кар’єра. Так, діти і сім’я зі списку пріоритетів нікуди не діваються, тільки вік, в якому це планується, значно вище. Що ж, це не погано. Тільки в гонитві за кар’єрою, дівчата часто не встигають реалізуватися в ролі мами, дружини … Але зараз не про це.

Нашим дівчатам, жінкам, дуже не вистачає захисників. Не знаю, напевно, світ зараз такий. Буває, стоїш у трамваї, вже з животиком не малим. Хоч, кондуктор просить чоловіка, поступіться місцем вагітній, а у відповідь: «Я, що, один в трамваї …». І не встане! Швидше бабка місцем поступиться, вона то розуміє … І це тільки такий мізерний приклад «справжнього чоловіка».

Часто за дівчину нікому заступитися, нікому поставити на місце нахабного залицяльника. Взагалі, випадків, коли молодій дівчині потрібен захист — безліч. Так чому б з дитинства не навчити дитину самостійно давати здачі? Розумно, звичайно. Все-таки дівчаткам треба прививати і жіночність, і вміння піклуватися, і правила етикету. Але якщо все це треба «за замовчуванням», то бойове мистецтво — справа вибору. Звичайно, не ясно ще, як дівчинка сприйме таке заняття … Знову ж, багато залежить від батьків і вибору бойового мистецтва.

Що дасть заняття бойовим мистецтвом дівчинці?

Багато бойових мистецтв в своїй основі мають не тільки фізичну оборону. Метою є розвиток самодисципліни, сили духу, самоконтролю, фізичної та моральної витримки. Погодьтеся, це дуже важливо. У сучасному світі, володіючи цими якостями, можна багато досягти.

Чи є ризик?

Я в юності займалася дзю-до. Років 7 напевно… Потім застудилася, з’явилися проблеми з нирками, довелося кинути … Що я хочу сказати — з хорошим тренером, навіть для дівчинки, заняття бойовим мистецтвом не проблема. Виходити, звичайно, треба з відгуків і досвіду тренера.

Хороший тренер, перш ніж допустити до безпосередньої боротьби, навчить правильно падати, розігріватися, дасть необхідне навантаження на м’язи, і ніколи не поставить у боротьбу з нерівним партнером. Шкода, що в житті все не так …

Ризик є завжди і у всьому. Не важливо танці ви виберете чи єдиноборство. Але, намагаючись вберегти наших дітей від усіх бід ми робимо тільки гірше … Адже не спроможність постояти за себе і не пристосованість до сучасного світу, дуже часто сильно ранять дітей. Реальність стає шоком і стресом. Ось і вберегли, називається …

У наступній статті читайте про види бойових мистецтв, на яких мами і татусі доньок можуть зупинити свій вибір. Повірте, вибір є. Крім того, дуже скоро буде огляд дитячих спортивних шкіл Вінниці. Але про це пізніше! Чекаю коментарів!

Читайте також

Вігвам замовити

Ігри з вігвамом

Попросила донечку підібрати мені список її улюблених ігр з вігвамом. І звичайно перша і найулюбленіша: …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *